imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

5 nejlepších iphone aplikací na selfie

5 nejlepších aplikací na focení selfies


Focení sebe sama je dnes již přirozená věc a selfies si fotí v podstatě všechny generace, tudíž potřebujete něco, díky čemu budou právě ty vaše vyčnívat z davu. Představujeme vám aplikace, které vám právě s tímto pomohou!

Camera 360

Pokud byste si měli vybrat jednu jedinou aplikaci pro focení selfies, pak je to rozhodně Camera 360. Tato aplikace má všechno, co kdy budete potřebovat. Možnosti jsou široké a většina filtrů je zdarma. Aplikace je navíc neustále vylepšována. Před rokem na tom byla tato aplikace úplně jinak.

iphone selfie aplikace Camera 360

Důvod, proč se nám tato aplikace líbí a proč ji nyní doporučujeme, jsou filtry Shadow-lover a Pop. Vyberte selfie vyfocenou před neutrálním pozadím, aplikujte několik zajímavých filtrů a okamžitě můžete vytvořit atmosféru, jako kdybyste právě vyšli z filmů Stmívání. Vtípky stranou, tuto aplikaci by si měli vážně vyzkoušet úplně všichni.

VSCO

VSCO je známá aplikace, která staví na filtrech. Její rozhraní je ojedinělé a nebude vás nijak rozptylovat. Aplikace se snadno používá, a ačkoliv vám bude zprvu připadat velice strohá, brzy zjistíte, že je tomu přesně naopak. Částečně díky tomu, že můžete měnit v podstatě všechny vlastnosti fotografie, což nám velmi připomíná počítačovou verzi Adobe Lightroom; a částečně díky velkému počtu unikátních filtrů.

iphone selfie aplikace VSCO

Pokud vám to nestačí, stále máte možnost si zakoupit balíček dalších filtrů, jejichž nabídka se neustále obměňuje. Některé balíčky se zlevní nebo jsou zdarma, jiné zmizí a nahradí je nové. Cena nákupů v rámci aplikace vám může připadat nesmírně drahá, protože vývojář si za jeden balíček účtuje 3 až 10 eur, nebo za 20 eur můžete získat neomezené měsíční předplatné. Pokud ovšem nemáte na Instagramu stovky tisíc odběratelů, pravděpodobně tuto aplikaci potřebovat nebudete.

Facetune

Znáte tu situaci, kdy někdo v reálném životě nevypadá jako na své facebookové profilovce a říkáte si „to jako dneska každej ovládá Photoshop?“ Vůbec ne, to akorát používají Facetune! Tato aplikace totiž nabízí retuš v reálném čase. Několik funkcí můžete vyzkoušet zdarma, jako například zmenšení nosu a/nebo úst, efekt pudru a podobně. Kromě toho můžete využít i základních filtrů a několik nástrojů pro retuš.

iphone selfie aplikace Facetune

Za 2 eura obdržíte hromadu „nových“ možností pro retuš, pokud tedy na svá sociální média nahráváte selfie často, pak tuto aplikaci rozhodně vyzkoušejte. Ačkoliv nás vyloženě nezaujala, stejně před vývojáři smekáme klobouk.

Retrica

Retrica toho nenabízí tolik, ale to co nabízí je vychytané do nejmenšího detailu. Na výběr máte z velkého množství filtrů, u kterých lze nastavit také průhlednost. Můžete fotit předním i zadním foťákem a vytvářet fotokoláže – aplikace nabízí nespočet možností. Další skvělou věcí je časovač, tudíž můžete pořizovat i skupinové fotografie. Žádné zbytečné funkce zde nenajdete, aplikace je čistá, rychlá a snadno se používá. Používat tuto aplikaci byla jedna radost a rozhodně si ji necháváme.

iphone selfie aplikace Retrica

Naštěstí chybí zbytečné notofikace, pokud ale ťuknete na ikonu v pravém horním rohu, můžete se zaregistrovat do „komunity“, přidávat si ke svému profilu přes Facebook přátele a nastavení je dostupné pouze zde. Dostane se vám také extra funkcí jako fotky s vyšším rozlišením nebo automatické ukládání. Pokud jsou pro vás ovšem tyto funkce zbytečné, registrovat se v žádném případě nemusíte.

GIPHY CAM

Pokud bychom měli být naprosto upřímní, řekli bychom, že tato aplikace je Retrica pro obrázky gif. To je zřejmé už ze samotného názvu, že není určená pro pořizování selfies, nicméně gify můžeme uložit také jako fotografie. Tato aplikace je odlišná a unikátní: nabízí hromadu točících se věcí a spoustu vtipných efektů. Těch vtipných ale bohužel moc není, dobrou zprávou nicméně je, že pokud byste chtěli nějaké nové filtry, můžete si zapnout upozornění na novou nabídku.

iphone selfie aplikace GIPHY CAM

Někdy mohou ze selfie vzejít úžasné gify, což je nedílnou součástí každého pátečního večera. Od té doby, co jsme tuto aplikaci našli, stala se naší oblíbenou kratochvílí pro nějaké třpytivé ozdůbky na fotografiích slavných lidí, které rádi sdílíme v okruhu našich přátel. Každá taková fotografie má zaručený úspěch, jak se můžete přesvědčit na té s Donaldem Trumpem. „Jak to de, pane prezidente?!“

iphone selfie aplikace donald trump
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!