imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

8 zabíjáckých obalů na iphone

8 zabijáckých obalů na iPhone


Pokud vložíte nejkrásnější telefon do toho nejošklivějšího obalu, zasloužíte si doživotí. Až doteď jsme si mysleli, že byly vrcholem japonské mladé turistky, nicméně v porovnání s následující sbírkou si ani neškrtnou.

Uživatelé iPhonů se dělí v podstatě na dvě skupiny. Podle jedné je věčná škoda proměnit úchvatný štíhlý telefon na nevzhlednou tlustou placku. Ti druzí by zase pro ochranu svého telefonu udělali takřka cokoliv.

Nezáleží na tom, na jaké straně jste vy, jedna věc je i tak naprosto jistá: následující – většinou čínská – umělecká díla vám mohou poškodit zrak, znehodnotit vaše vnímání krásy a kvůli nim můžete skončit s brekem na podlaze, zatímco vám bude z repráků řvát megahit nějaké anime metalové dívčí skupiny. Vítejte v pekle obalů na iPhony.

Srandy kopec

Co může být zábavnějšího, než držet váš telefon u ucha za obrovský gumový nos. Vaši přátelé se budou popadat za břicho… Moment… ne… pokud vám tohle přijde super, pak asi žádné přátele nemáte. No nic, přichází další.

8 zabíjáckých obalů na iphone

Forever alone

Toto dílo je částečně groteskní, morbidní a fetišistické. Opravdu, kdo by nechal svůj telefon zapadnout do umělé dlaně?

8 zabíjáckých obalů na iphone

Jony Ive, buď silný

Další je čistá provokace vedoucího designéra Applu posedlého štíhlostí telefonů. A také je opakem slušnosti a vkusu. Jaká to skvělá volba maskovat svůj čím dál tenčí telefon za cihlu! Úžasné, ehm.

8 zabíjáckých obalů na iphone

Náhodné WTF

Mezi náhodným vynálezem a naprostým šílenstvím je tenká hranice. Jakmile ji překročíte, už není cesty zpět. Tvůrce následujícího tuto hranici očividně přeskočil rychlostí světla, když přišel na tuto „Věc“. Nejvíce se nám ale líbí ten vysmátý starý pán. To jen abyste si uvědomili, že byste měli být taky ROFL.

8 zabíjáckých obalů na iphone

Největší marketingová finta

Na tomto díle není nejhorší nápad, ale to vyobrazení. Vytvoření obalu jen ze slunečnicových semínek je šílené samo o sobě, ale aby ho jedla nevzhledná, tlustá žena, to už je na pováženou.

8 zabíjáckých obalů na iphone

Dochází nám slova

Na popis tohoto veledíla nenacházíme vhodná slova, ničemu se nedivte!

8 zabíjáckých obalů na iphone

Dámy pozor!

Jedním z největších problémů vyspělých zemí je nedostatek kapes na oblečení pro ženy. Když si žena zapomene kabelku, nemá si kam dát telefon. Až na dámy moderní doby, které svůj telefon nosí na botách. Ergonomie: 10 bodů, trendy design: 10 bodů.

8 zabíjáckých obalů na iphone

Pánové pozor!

Celý svět je otvírákem na lahváče. A co není, je na… hm… Co takhle obal na iPhone?

8 zabíjáckých obalů na iphone

Zdroj: more-case.co.uk

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!