imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

iphone

Aktivujte Dark mode pomocí jednoho tlačítka


Smart Invert Colors je polovičním řešením pro tmavé rozhraní. Nastavit se dá v Settings, nebo také daleko jednodušeji.

dark mode

Nedávno jsme si ukázali, jak nastavit na vašem iPhonu nebo iPadu s iOS 11 Dark mode. Náhražku v podobě Smart Invert naleznete pod Settings > General > Accessibility > Display Accommodations > Invert Colors. Nevýhodou je, že zástupce nelze přidat do Control Center.

iphone x

Nicméně lze nastavit Smart Invert Colors na zkratku. V Settings > Accessibility sjeďte dolů a zvolte Accessibility Shortcuts. Zde zaškrtněte Smart Invert Colors. Od této chvíle budete moci Dark mode aktivovat trojnásobným zmáčknutím tlačítka Home nebo na iPhonu X trojnásobným zmáčknutím bočního tlačítka.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!