imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

iphone

Aktivujte Dark mode pomocí jednoho tlačítka


Smart Invert Colors je polovičním řešením pro tmavé rozhraní. Nastavit se dá v Settings, nebo také daleko jednodušeji.

dark mode

Nedávno jsme si ukázali, jak nastavit na vašem iPhonu nebo iPadu s iOS 11 Dark mode. Náhražku v podobě Smart Invert naleznete pod Settings > General > Accessibility > Display Accommodations > Invert Colors. Nevýhodou je, že zástupce nelze přidat do Control Center.

iphone x

Nicméně lze nastavit Smart Invert Colors na zkratku. V Settings > Accessibility sjeďte dolů a zvolte Accessibility Shortcuts. Zde zaškrtněte Smart Invert Colors. Od této chvíle budete moci Dark mode aktivovat trojnásobným zmáčknutím tlačítka Home nebo na iPhonu X trojnásobným zmáčknutím bočního tlačítka.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!