imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

aktualizace ios 10.2.1

Aktualizace iOS 10.2.1 je tu


Nějakou dobu jsme se žádné iOS aktualizace nedočkali, byl tedy nejvyšší čas pro její vydání.

Aktualizace sice nepřináší žádné velké nové funkce, přináší ale opravu několika chyb a zabezpečení. Na první pohled si tedy ničeho nevšimnete, i tak byste si ale aktualizaci měli stáhnout. Oficiální prohlášení k aktualizaci říká:

iOS 10.2.1 zahrnuje opravu chyb a vylepšuje zabezpečení vašeho iPhonu nebo iPadu.

Aktualizace není ani příliš velká v porovnání s iOS 10 a v závislosti na vašem zařízení zabere zhruba 70 MB. Jako vždy si ji můžete stáhnout přes Settings > General > Software Update.

Samotná aktualizace sice nevyžaduje žádné mazání dat, přece jen ale doporučujeme si svůj iPhone nebo iPad zálohovat. Veškerá data lze uložit na iCloud nebo částečně na počítač skrze iTunes. Pro naprostý klid v duši lze samozřejmě využít obou variant.

Aktualizace iOS 10.2.1 je kompatibilní s následujícími zařízeními: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″ a 6. generace iPod touch.

aktualizace ios 10.2.1

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!