imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

ios 11.0.1

Aktualizace iOS 11.0.1 je venku!


Po vydání finální verze iOS 11 uběhl zhruba týden a již přichází první balíček s opravami chyb. Všem včele doporučujeme jeho instalaci.

S iOS 11 byla bohužel spojena spousta problémů. Rušení během telefonátů (volající se mezi sebou neslyšeli), problémy se zobrazováním ID volajícího a drastický propad výdrže baterie.

První balíček pro opravu chyb snad všechny velké neduhy řeší.

Instalace je o něco větší než obvykle, zhruba 200-280 MB. Svůj telefon aktualizujete klasicky přes Settings > General > Software update.

Aktualizace by neměla znamenat žádnou ztrátu dat, pro klid v duši ale všem doporučujeme udělat preventivní zálohu. Data si můžete uložit na iCloud nebo na svůj počítač přes iTunes. Opravdu pečliví uživatelé mohou samozřejmě zvolit obě varianty.

Aktualizace iOS 11.0.1 je dostupná pro následující zařízení:  iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, 5. gen. iPad, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, 6. gen. iPod touch.

ios 11.0.1
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.