imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

ios 11 aplikace

Aplikace, které už v iOS 11 nebudete používat


S příchodem iOS 11 se stává řada aplikací zbytečných. Podívejte se na seznam aplikací, které už nebudete potřebovat.

Čtečka QR kódů

Apple neměl ještě donedávna žádnou nativní čtečku QR kódů. Nicméně v iOS 11 umí QR kódy číst aplikace Camera. Jednoduché, rychlé a snadno použitelné. Teď už není žádná čtečka QR kódů třetích stran zapotřebí!

ios 11 aplikace

Aplikace pro skenování

Na skenování dokumentů telefonem existuje celá řada aplikací. Nyní ale žádnou takovou řešit nemusíte, jelikož aplikace Notes se postará o vše. Skenování je pouze jednou z mnoha nových funkcí, které posunou vaši produktivitu na iPadu i iPhonu kupředu.

ios 11 aplikace

Dálkový ovladač

Oficiální dálkový ovladač Apple TV plnil svou roli celé roky. Od iOS 11 je nicméně součástí systému a naleznete ho v nastavení Control Center. Po nastavení stačí zobrazit Control Center a kliknout na Apple TV.

ios 11 aplikace

Flight Radar

Jednou z nejnovějších funkcí Safari je sledování letů. Po zadání názvu společnosti nebo čísla letu můžete snadno sledovat jeho trasu. Mezi informacemi naleznete čas odletu a příletu a terminál. Rozhodně tuto funkci vyzkoušejte.

ios 11 aplikace

Nahrávání displeje

Před iOS 11 šlo nahrávat dění na vašem iPhonu pouze jediným způsobem, přes QuickTime. K tomu jste potřebovali Mac a Lightning kabel. Po aktualizaci vám nicméně stačí přidat ikonu Screen recording do Control Center a akce!

ios 11 aplikace
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.