imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma beat stomper

Aplikace týdne zdarma: Beat Stomper


Máme tu další pátek a s ním i aplikaci týdne zdarma na iMagazinu! Pokud se počasí neumoudří a nebudete tak moci – nebo nebudete chtít – opustit teplo svého domova, máme pro vás dovednostní hru Beat Stomper.

Existují hry, které nejsou nijak složité, některé úrovně dokážete splnit v rámci několika sekund, ale i tak jsou neskutečně návykové a nemůžete se od nich odtrhnout. Beat Stomper je jednou z nich. Hudba, neonová světla a geometrie. Tak začíná popis této hry na App Storu a přesně tato slova hru popisují téměř dokonale. Následují další tři slova dokonalého popisu: skákání, časování, dupání.

aplikace zdarma beat stomper

Apple se tedy o hře vyjádřil následovně:

Absolutní exploze stylu a energie. Tato nekonečná skákačka vás provede výš a výš až k hudebnímu nebi. Ťuknutím vymrštíte svého kostkovitého avatara z jedné platformy na druhou s cílem se dostat co nejvýše, nebo ho alespoň nenechat napospas zániku. S energickou elektronickou hudbou a neonovými efekty lahodící oku je to jako tanec pro váš mozek. Zábavně jednoduché a jednoduše zábavné.

aplikace zdarma beat stomper

Hratelnost je prostá, jedním ťuknutím skočíte z jedné platformy nad druhou a po druhém ťuknutí „dupnete“ na tu pod vámi. Pokud spadnete, hra končí. Pokud spadnete na bonus, můžete vyskákat o několik platforem výš. Moc dlouho ale neváhejte, jelikož se prostředí neustále pohybuje nahoru, a pokud pod vámi zmizí platforma, na které zrovna stojíte, hra opět končí. To je vše. Cílem je pak se samozřejmě dostat co nejvýš. Za splnění různých výzev můžete navíc získat novou hudbu.

aplikace zdarma beat stomper

Když už jsme u hudby. Výběr se motá kolem žánru chiptune-electronic dance music. Ten se samozřejmě nemusí líbit všem, v aplikaci lze ale hudbu vypnout. Celkem je vám k dispozici devět výzev a tedy devět nových hudebních doprovodů, přičemž každý z nich s sebou přináší různé vizuální ztvárnění. Po splnění všech výzev, což zase není nic tak těžkého, vám nezbyde nic jiného, než nahrát co nejvíce bodů zvládnete. Beat Stomper je vhodná také jako krátká oddechovka. V tuto chvíli hlavně zdarma místo 59 Kč.

Pokud nejste fanouškem skákání do rytmu hudby, nevadí, jako vždy jsme pro vás přichystali další aplikace, které jsou momentálně ve slevě nebo zdarma. S jejich stažením ale neváhejte, jelikož sleva může skončit v podstatě kdykoliv.

File Manager Pro

aplikace zdarma

Jednou z největších novinek iOS 11 bude nový správce souborů Files. Pokud se ho nemůžete dočkat, můžete si prozatím zdarma stáhnout velice podobnou aplikaci s názvem File Manager Pro. Uživatelské prostředí sice není tak dobré jako to Applu, za to se ale dokáže spojit s různými externími službami a navíc má zabudovaný prohlížeč pro stahování.

Star Cat Adventure

aplikace zdarma star cat adventure

Aamar Rana vyvíjel svou hru šest let. Dvakrát ji kompletně přepsal, vyhodil původní herní mechanismy z okna a překreslil grafiku. Na konci tohoto procesu vydal Star Cat Adventure, ve které musíte pomoci Star Cat najít její rodinu a přes 7 galaxií a 43 unikátních úrovní ji dostat v bezpečí domů.

Formino

aplikace zdarma

Tato skvělá skládačka vám řádně procvičí mozkové závity a díky tomu vás uchová v pozoru. Skládat budete muset veškeré různé tvary z rozdílných prvků. Hra se může zprvu jevit značně jednoduše, brzy vás ale vyvede z omylu. Celkem se vám dostane 360 úrovní zdarma místo původních 89 korun. V tomto případě ovšem zdarma znamená, že budou ve hře zobrazovány reklamy a reklamní videa.

Fox Eats Chicks

aplikace zdarma

Plošinovka s rozkošnou pixelovou grafikou. V ní se ocitnete v kůži lišky lovící slepice. Na lovu vás bude tlačit čas a nic tedy nebude tak jednoduché. Hra je momentálně k dostání zdarma místo původních 119 Kč.

Jasper’s Rocket

aplikace zdarma

V této hře budete létat ve své lodi nekonečným, náhodně generovaným prostředím a plnit úkoly na planetě, na které hrají jednu z hlavních rolí banány.  Počasí a denní období se neustále mění a zjistíte také, jaké to je, když má planeta více hvězd. Dostupná také pro Apple TV!

Modern Translator

aplikace zdarma

Víte, co je na této aplikaci nejhorší? Její tvůrce, Quang Lam, má tu odvahu si za ni v Mac App Storu říci o 299 Kč, protože v podstatě dostanete mobilní verzi Google Translate a „webového zobrazení“ v macOS aplikaci. Zdarma se vám ale může hodit, zejména, pokud Google Translate používáte často a nechce se vám neustále přepínat mezi panely.

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!