imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma blyss

Aplikace týdne zdarma: Blyss


Tento týden uběhl tak rychle, že jsme málem zapomněli na páteční aplikaci týdne zdarma. Jak lze ale vidět, Apple i my jsme si včas vzpomněli a přinášíme vám tak minimalistickou logickou hru Blyss.

Pokud naše doporučené aplikace čtete již nějakou dobu, mohli jste si všimnout, že má Apple v oblibě minimalistické logické hry a pravidelně doporučuje právě je. Do této kategorie lze zařadit i hru Blyss, která v sobě ovšem skrývá jedno překvapení. Aplikace totiž úrovně generuje náhodně, díky čemuž ji můžete hrát stále dokola.

aplikace zdarma blyss

Po prvním spuštění a zvolení jazyka budete vrženi přímo do akce. Na displeji se vám zobrazí kostičky s malými tečkami. Vaším úkolem je spojit jedním tahem tři nebo čtyři kostičky, čímž se jejich hodnota sníží o jednu tečku. Pokud má kostička hodnotu jedna, pak zmizí a cílem je tímto způsobem smazat všechny kostičky na hrací ploše.

Možná to zní jednoduše, avšak práci vám bude ztěžovat možnost kostičky spojovat i v nepřímém směru. Musíte si dát pozor, aby vám na poslední tah zbyly alespoň tři kostičky s jednou tečkou, jinak se vám je nepodaří smazat všechny, kostičky přitom nelze spojovat diagonálně. Spojováním kostiček do různých tvarů, například L-O-L nebo I-Z-I, můžete dosáhnout také bonusů. Hra je po každé úrovni těžší a časem se vám otevřou i dva nové herní módy, Time Attack a Playground.

aplikace zdarma blyss

Kdyby vám ani to nestačilo, můžete plnit různé výzvy: například splnit určitý počet úrovní, kombinací nebo tvarů. Přes Game Center můžete hrát také se svými přáteli. Za každé splnění úrovně obdržíte nějaké mince, za které si můžete kupovat další úrovně nebo barevná témata, ke kterým se mimochodem jiným způsobem nedostanete, jelikož v aplikaci nejsou žádné mikro transakce.

V rámci promo akce aplikace týdne zdarma si můžete Blyss stáhnout zdarma místo původní cenovky 1 euro. Pokud máte podobné logické hry rádi, pak je tato povinnost. Když nebudete mít zrovna co dělat, vždy ji můžete na pár minutek zapnout. Hra navíc začne býtpo chvíli opravdu obtížná a pro překonání úrovně budete muset vážně přemýšlet.

Pokud se vám naopak hry jako Blyss nelíbí, shrnuli jsme pro vás několik dalších aplikací, které můžete mít momentálně zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

Currency – Simple Currency Converter

aplikace zdarma Currency – Simple Currency Converter

Na směnu peněz existuje velká řada aplikací a otázkou zůstává, jestli jsou vůbec potřeba (jelikož k tomuto úkolu můžete v iOS využít Spotlight). Nicméně díky designu a ovládání je tato aplikace o něco lepší než většina ostatních. Pokud měníte peníze často, může se vám tato aplikace hodit, zejména když ji lze mít místo 2 eur zdarma.

Live Studio

aplikace zdarma Live Studio

Pokud jste jedním z těch, co na svém iPhonu preferují funkci Live Photo, pak se vám může hodit i tato aplikace. Díky Live Studiu totiž můžete vytvářet videa nebo GIFy a nyní je místo 1 eura k dostání zdarma.

Prompts

aplikace zdarma Prompts

Stalo se vám někdy, že jste se při psaní své anglické práce na něčem zasekli? Jestliže ano, tato aplikace může být právě pro vás. Prompts vám totiž pomůže na základě textu pokračovat přesně tam, kde jste skončili.

Fudget

aplikace zdarma fudget

Vše tradičně zakončíme aplikací pro Mac. Fudget je aplikace na správu osobních financí. Podle nás by měl pro přehled o svých penězích každý nějakou takovou aplikaci používat. Tato je dostupná i pro iOS, nicméně pro synchronizaci si musíte zakoupit verzi Pro za 3 eura, ovšem verze pro Mac je dostupná zdarma místo 5 eur. Na trhu jsou sice propracovanější aplikace s více funkcemi, někomu se ale může zamlouvat právě pro svou jednoduchost.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!