imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

aplikace zdarma chameleon run

Aplikace týdne zdarma: český Chameleon Run


Opět tu máme pátek a s ním další vydání aplikace týdne zdarma. Tentokrát se nám dostane hra Chameleon Run, za kterou stojí vývojářské studio z našich luhů a hájů.

Chameleon Run je, jak může napovídat název, „typickou“ skákačkou. Cíl je tedy jasný, se svou postavičkou musíte dorazit zdárně do cílové pásky. Otázkou ovšem je, po jaké cestě a jak těžké to je? Jednoznačně můžeme říct, že na adresu českého vývojářského studia Hyperbolic Magnetism může během hraní padnout pár všelijak sprostých poznámek.

aplikace zdarma chameleon run

Vaše postava je v této hře jediná, takže vám stačí jen skákat a měnit barvu. To může znít divně, ale to je podstatou hry: postava může běžet pouze po površích, které mají stejnou barvu, jako její oblečení, jinak se rozpadne na kousíčky. Naštěstí jsou k dispozici pouze dvě barvy, oranžová a růžová, i tak se ale dají velice snadno poplést – zejména, když běžíte velkou rychlostí. Skáčete ťuknutím na pravou část obrazovky a barvu měníte ťuknutím na levou část obrazovky. Jedna menší chybička a můžete začít od začátku úrovně.

aplikace zdarma chameleon run

V každé úrovni musíte splnit tři úkoly, pokud tedy budete chtít získat všechny 3 hvězdičky, jednu za každý úkol, budete muset úroveň třikrát nebo i čtyřikrát restartovat. Rychlejšího pohybu pak lze dosáhnout změnou barvy v poslední sekundě, díky čemuž můžete začít jezdit na vznášedle, které je rychlejší než běhání.

aplikace zdarma chameleon run

Pokud máte rádi opravdové výzvy a extrémně náročné hry (hello, Super Hexagon), pak je pro vás tato hra nutností. Navíc se ani nejedná o nijak starou aplikaci, jelikož byla vydána teprve minulý rok a na svém kontě má i několik herních ocenění. Tento týden je k dispozici zdarma místo 2 eur. Pojďme si zaběhat! (Navíc je dostupná i na Apple TV.)

Nechcete riskovat, že váš iPhone poletí ve slabé chvilce za mohutného řvaní směr zeď? Žádný problém, našli jsme pro vás pár jiných aplikací, které jsou momentálně zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

Age of Defenders

aplikace zdarma Age of Defenders

Hry typu „tower defense“ jsou velice oblíbené již několik let. Age of Defenders přidává do pro někoho nudné hratelnosti něco navíc v podobě hry pro více hráčů. Ve hře si lze samozřejmě koupit mnoho věcí, samotná aplikace je ale zdarma místo původních 3 eur.

Toca Store

aplikace zdarma toca store

Možná si vzpomenete na název Toca Boca, jelikož studio stojící za spoustou těchto her se soustředí na zábavu malých dětí a její aplikace bývají součástí promo akce aplikace týdne zdarma velice často. V Toca Store se mohou děti vžít do role pokladního, nebo zákazníka, nebo dokonce obou, pokud chtějí hru hrát dvě děti.

Mystery of Fortune a Mystery of Fortune 2

aplikace zdarma Mystery of Fortune a Mystery of Fortune 2

Prozkoumejte tajemná a nebezpečná bludiště, bojujte a vylepšujte si své hrdiny – vše, co byste od pořádné SRPG očekávali. Šestý a osmý díl série Fortune Chronicle Episodes si můžete díky Dotomchi Games stáhnout na App Storu zdarma.

aplikace zdarma Ikaro Racing HD

 

Tým NuOxygen označuje svou hru jako nejrealističtější ve svém žánru. Pokud byste si tedy rádi zazávodili s letadly, rozhodně byste měli tuto hru vyzkoušet, zejména pokud je dostupná zdarma a ne za původních 10 a 4 eura. Závodit můžete se 6 kaskadérskými letadly ve 22 tratích a pod různými pohledy kamery.

Uptime

aplikace zdarma Uptime

Zde přichází aplikace pro Mac. Uptime slouží k tomu, k čemu poukazuje její jméno. Kolik času oběhlo od posledního restartu. Vtipné je, že vývojář požadoval za aplikaci 1 euro, ačkoliv tu stejnou informaci získáte napsáním jednoduchého příkazu v terminálu „uptime“. Nebo si stáhněte Uptime nyní zdarma.

Rocket

aplikace zdarma Rocket

Když už jsme u aplikace Uptime, pak je momentálně ke stažení zdarma jiná aplikace od toho stejného vývojáře, Rozga Wojciecha. Ta už je o něco zajímavější: Rocket zobrazuje, kolik času strávíte na svém Macu u jaké aplikace. Informace se zdají být poněkud nepřesné, ale rozhodně stojí za vyzkoušení, když je nyní zdarma.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!