imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

aplikace zdarma cut the rope magic

Aplikace týdne zdarma: Cut the Rope: Magic


Tento týden byl co se počasí týče opravdu bláznivý, konečně se ale blíží jeho konec. Čím jiným bychom to pak mohli oslavit, než aplikací týdne zdarma? Tentokrát se jí stala nejnovější verze klasiky v podobě Cut the Rope: Magic.

Pokud tuto sérii dobře znáte, můžete přeskočit na další odstavec. Pokud vám ale jedna z nejúspěšnějších sérií her na iOS nic neříká, tak ve zkratce: vaším úkolem je pomoci postavičce Om Nom posbírat veškeré cukrovinky obvykle připevněné na lana. Jak lze odvodit od samotného názvu, tato lana musíte pro dosažené vašeho cíle uřezat. Zní to jednoduše a to je možná také důvodem, proč byly různé díly od prvního vydání v roce 2010 staženy skoro miliardkrát.

aplikace zdarma cut the rope magic

Co se grafiky týče, Cut the Rope: Magic přináší oproti předchozím vydáním největší změny – původní kreslená grafika byla vyměněna za 3D. Hratelnost zůstala ovšem stejná s jen několika málo vylepšeními. Om Nom se ocitne v pohádkovém světě, ve kterém má schopnost se proměnit v další různé postavy. Mezi ně patří pták, malý Om Nom, ryba, myš, duch a drak. Nové charaktery mají různé vlastnosti a do hry tak přináší úplně nové možnosti.

Úrovně postupují po dobře známé cestě a celkem jich ve hře naleznete 160, což vám zaručuje zábavu na dlouhou dobu. Hlavním cílem je pak za svůj výkon obdržet co nejvíce hvězdiček, které můžete za každou úroveň dostat až tři. Určitě není třeba dodávat, že pro zisk jedné hvězdičky se moc snažit nemusíte, ovšem pokud chcete získat všechny tři, vaše mozkové závity se občas pořádně zapotí. To vše můžete mít místo původní cenovky jednoho eura nyní zdarma.

Jestliže se vám hra Cut the Rope nikdy moc nelíbila – nicméně kdo by neměl rád ultra rozkošného Om Noma – přinášíme vám několik dalších aplikací, kterou jsou momentálně dostupné zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand

aplikace zdarma Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand

Začněme vlastními aplikacemi Applu. Pokud vám to z nějakého důvodu uniklo, Apple tento týden zpřístupnil zmíněné aplikace zdarma pro všechny, ne jen pro lidi, co si koupí nové zařízení. Pages slouží k editaci textu; Numbers je určena pro tabulky a Keynote pro tvorbu prezentací. V iMovie si pak upravíte video a v GarageBand si můžete editovat hudbu.

Fortress: Destroyer

aplikace zdarma Fortress: Destroyer

Pokud jste vždycky chtěli stavět obrovské bitevní lodě a trestat všechny zloduchy, Fortress: Destroyer je hra přesně pro vás. Na výběr je z několika lodí, zbraní a tak dále. Sestavte si vaše monstrum a vyplujte do boje.

Qwak HD

aplikace zdarma Qwak HD

Tato hra je předělávkou klasiky z iPadu. V ní musíte provádět kachničku úrovněmi plnými nástrah a k tomu budete potřebovat čistou hlavu a svižné reflexy.

Remote Control, Keyboard & Trackpad for Mac

aplikace zdarma Remote Control, Keyboard & Trackpad for Mac

Na trhu je celá řada aplikací, které udělají z vašeho iPhonu nebo iPadu dálkové ovládání na váš Mac, a toto je jedna z nich. Umí v podstatě to samé, jako všechny ostatní, nicméně si ji nyní můžete stáhnout zdarma místo původních 3 eur.

Adware Removal

aplikace zdarma Adware Removal

Na Macu moc problémů s viry nebývá, pokud budete ale až moc nedbalí, můžete chytit nějaký ten adware, který vás pak bude otravovat nechtěnou reklamou. Adware Removal vám pomůže se těchto otravů zbavit. Podle popisu navíc můžete jejím stažením ušetřit 20 eur.

StarCraft: Remastered

Další zpráva z tohoto týdne, pokud vám tedy unikla i ta, Blizzard vydal remastered verzi jedné z nejúspěšnějších strategií všech dob, StarCraft pro Mac, a navíc naprosto zdarma!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!