imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma eggggg

Aplikace týdne zdarma: Eggggg


Máme za sebou krásný týden, a jelikož je pátek, přichází nová aplikace vybraná do promo akce aplikace týdne zdarma. Tentokrát padla volba na opravdu zajímavou a poněkud bizarní hru: Eggggg od vývojářů Hyper Games.

Jakým způsobem představit Eggggg jsme přemýšleli dlouho, poté jsme si ale uvědomili, že se nebudeme namáhat a budeme co nejvíce upřímní. V této hře máte za úkol zvracet. A s vašimi zvratky musíte mířit a pečlivě je dávkovat. Dokonce máte k dispozici různé barvy a typy zvratků, přesněji řečeno hlavní protagonista Gilbert má na výběr spoustu zvratků. Apple většinou při výběru aplikace týdne takto odvážný nebývá.

aplikace zdarma eggggg

O Eggggg se vyjádřil následovně:

Závažná alergie na vajíčka není žádná sranda – leda by se z ní vyklubalo fantastické dobrodružství světem plným zlatých valounů, kuřat se sklony k sebevraždám a zvratkům. Velkým. Hromadám. Zvratků. Ovládání zvládá tato bizarní skákačka na jedničku, občas se ale našemu blitím poháněnému hrdinovi smějeme tolik, až uklouzneme a umřeme od smíchu. Opravdu se jedná o Eggggg-celentní dobrodružství.

aplikace zdarma eggggg

O příběhu se toho moc psát nedá a vše se dozvíte z úvodního videa. Nicméně ovládání je jiné kafe, minimálně mnohem zábavnější. Gilbert v podstatě stojí na místě a dvěma tlačítky ho můžete přimět zvracet. Pokud zmáčknete to levé, Gilbert začne zvracet doprava a pohybovat se doleva, když to pravé, tak se zvracením doleva pohybuje doprava. Možná z toho budete zezačátku trochu zmatení, jakmile si ale na ovládání zvyknete, bude vám dávat naprostý smysl. Ťukáním na dané tlačítko pak můžete docílit něčeho jako „chůze“ a podržením pak můžete „skákat“.

Nejprve můžete zvracet jen zelené zvratky, později se ale dostanete i k růžovým lepivým zvratkům a dalším několika různým náložím. Hra neobsahuje moc velké množství úrovní, na druhou stranu jsou ale ručně vytvořené a malované, tudíž i zde platí, že Apple vybírá podle kvality a ne kvantity. V každé úrovni pak lze spatřit spoustu skrytých detailů, pokud je tedy chcete objevit všechny, nesoustřeďte se jen na hromady zvratků.

aplikace zdarma eggggg

Eggggg se pravděpodobně nebude zamlouvat každému, jde ale o vážně unikátní koncept hry. Kromě iPhonu a iPadu podporuje také Apple TV (včetně ovladače!) a v případě, že byste chtěli pobavit své přátele, se vám dostane i nálepek pro iMessage. To vše úplně zdarma místo původních tří eur.

Pokud nemáte náladu se prozvracet skrz úrovně jako Gilbert, ukážeme vám několik dalších aplikací, které jsou momentálně ve slevě, nebo zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin!

Soccer Physics

aplikace zdarma

Poněkud hloupá, ale náramně zábavná hříčka. Soccer Physics definuje sám sebe jako jednotlačítkový fotbal a opravdu tomu tak je. Na jednom zařízení mohou hrát až čtyři hráči, což je na tom snad to nejlepší. Stáhnout si ho můžete místo jednoho eura zdarma. Verze pro macOS ke stažení here.

Mole Hammers

aplikace zdarma

Tato hra je určena zejména pro malé děti, užít si ji mohou ale všechny věkové kategorie. Hra kopíruje úspěšný model a na jednom zařízení ji mohou hrát až dva hráči. A dávejte si pozor na králíčky! K dostání zdarma místo jednoho eura.

Tank of Tanks

aplikace zdarma

Tank of Tanks je dostupná pouze pro iPad, ale přináší stejný koncept jako ty předchozí: nabízí lokální hru pro více hráčů a v jediné aplikaci po sobě mohou střílet až čtyři hráči. Super!

Write (iPhone, iPad)

aplikace zdarma

Čistý textový editor s funkcemi markdown. Dokáže se synchronizovat mezi vašimi zařízeními (ačkoliv iCloud v něm moc nefunguje, tak možná proto je zdarma) a s verzí i pro macOS. Ta si ovšem svou cenovku ponechala a můžete si ji koupit na stránkách vývojáře.

Angularis2

aplikace zdarma

Pokud se vám líbil Super Hexagon, bude se vám líbit i tato hra, ačkoliv není tak sofistikovaná a navíc jde o jasnou kopii legendární hry Terry Cavanagh. Každopádně si ji můžete stáhnout zdarma.

FancyDays: Light Pro

aplikace zdarma

Nejsme si úplně jistí, co pojem „Light Pro“ v názvu této aplikace může znamenat a ani se nám na to nepodařilo přijít. Nicméně jde o aplikaci, která bude odpočítávat čas zbývající do vámi zadané události. Dostání je také widget a verze pro Apple Watch. Místo dvou eur ji pak můžete mít zdarma.

Aura

aplikace zdarma

Dnešní aplikace pro macOS je extrémně jednoduchý poznámkový blok pro hudební tóny. Nic jiného neumí. Může nahrávat krátké tóny a výsledek exportovat do formátů .m4a a .aac. K dostání zdarma místo jednoho eura.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!