imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma framed

Aplikace týdne zdarma: FRAMED


Dnešní týden byl díky pondělní WWDC opravdu vzrušující a Apple představil spoustu nových funkcí a produktů. Ani v této záplavě novinek ovšem nezapomínáme na aplikaci týdne zdarma, kterou je tentokrát geniální hra FRAMED.

FRAMED by se dala zařadit do žánru noir-comic-puzzle her. Ehm, cože? Ano, může to znít všelijak, lépe ji ale popsat nejde. Apple se o ní v App Storu vyjádřil následovně:

Dostal nás jen samotný koncept. Skládáte panely interaktivního komiksu a měníte obsah každé stránky, aby váš špion unikl nebezpečí. Hratelnost FRAMED ovšem není tím jediným, co nás nadchlo. Napínavý příběh a dokonalá atmosféra nás do sebe tak vtáhli, že jsme ji po dohrání museli vyzkoušet ještě jednou.

aplikace zdarma framed

Koncept je opravdu ojedinělý a samotná hra je velmi dobře zpracována. Není tedy náhoda, že FRAMED vyhrála více než dva tucty různých ocenění. Na začátku příběhu se snaží policii uniknout muž oděný v nepromokavém plášti držící kufřík. Vaším úkolem pak není běhat, skákat a střílet, ale přeskládat panely komiksu.

Příběh se vyvíjí v závislosti na vašem umístění panelů (první a poslední panel je vždy neměnný). Můžete střetnout policistu, kterému se budete muset vzdát, jinak vás zastřelí, nebo se mu můžete vyhnout, nebo zvolit úplně jinou cestu. Během hraní se můžete zaposlouchat do opravdové noir hudby, která jen doplňuje už tak noir atmosféru.

aplikace zdarma framed

A pokud nejste fanouškové noir filmů ani hádanek, můžete to brát jako vzrušující komiks. Hra rozhodně stojí za stažení, a jelikož je nyní místo 119 Kč zdarma, neváhejte. Kromě verzí pro iPhone a iPad existuje verze také pro Apple TV a hru můžete ovládat také přes Siri Remote. A pokud vás hra vtáhla a nepustila a dohráli jste ji během chvilky, nic se nebojte, druhý díl je na spadnutí.

Určitě již moc dobře víte, že jsme pro vás vybrali i několik dalších kvalitních aplikací, které jsou momentálně zdarma. Se stažením ale neotálejte, jelikož sleva může skončit prakticky kdykoliv.

Toca Lab Elements

aplikace zdarma toca lab elements

Toca Boca hry pro děti jste na iMagazinu již určitě zahlédli. Apple tyto hry pro svou promo akci vybírá velmi rád. Elements je pak určena pro děti ve věku 6-8 let a provede je světem chemie pomocí reprezentativních experimentů. Jejím stažením můžete ušetřit 89 Kč.

Rocket Craze 3D

aplikace zdarma rocket craze 3d

Kdo chce postavit raketu a vyslat ji do vesmíru? Samozřejmě všichni. V Rocket Craze 3D toho můžete docílit. Na své raketě můžete vylepšovat zásobníky paliva, pohony, zbraně, křídla atd. To vše nyní zdarma místo 89 Kč.

Game About Flight 2

aplikace zdarma Game About Flight 2

Tato klasická střílečka z pohledu shora byla k dostání zdarma již před měsícem. V ní musíte sundat všechny vaše nepřátele, postupovat kupředu a budovat čím dál drsnější létající pevnost.

Weather FX Pro

aplikace zdarma Weather FX Pro

To snad ne, slunce zase svítí? Proč nemůže místo toho pršet? S touto aplikací můžete zahalit všechny své slunečné fotografie do deště. Nemůžeme tvrdit, že její zpracování je na opravdu na vysoké úrovni, zdarma se ale určitě vyplatí.

Very Bad Company

Nevíme, jak tento styl správně nazvat, pojďme mu tedy říkat klepačka. V této hře totiž musíte vydělávat peníze zběsilým klepáním na displej. Naštěstí to není úplně vše, nabízí opravdu pěknou retro pixelovou grafiku a nemusíte za ní platit původních 29 Kč. Dokonce se vám dostane i nějakého toho příběhu.

AppLocker

aplikace zdarma applocker

A konečně tu máme další aplikaci pro Mac. V macOS můžete spravovat několik loginů (a rychlostí světla mezi nimi můžete přepínat), ale možná byste rádi některé své aplikace chránili heslem. Přesně k tomu slouží AppLocker. Nyní k dostání zdarma, tudíž můžete těch 149 korun utratit za jiné aplikace.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!