imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma klocki

Aplikace týdne zdarma: “klocki”


Je pátek a s ním další aplikace týdne zdarma. Apple naplnil všechna očekávání a vybral minimalistickou logickou hru. Tentokrát se dostalo na počin s názvem “klocki” od polského vývojáře Macieja Targoni.

Některým z vás může být toto jméno povědomé. Stejný člověk stojí i za super logickou hrou “HOOK”, o které jsme psali dříve, když byla zdarma (nyní ke stažení za 29 Kč). Jde tak po osvědčené cestě a vytvořil další vysoce kreativní logickou hru. Apple se o ní vyjádřil následovně:

Tato nesmírně poutavá hříčka je tak minimalistická, že nemá ani úvodní obrazovku, žádné logo, žádné instrukce – prostě začne. Při skládání kostek podobným Rubikové kostce jsme se rychle ztratili, jedna linka totiž vede přes všechny vzory. Naše rada zní: nejdříve poskládejte rohy a další jedinečné vzory, zbytek poté do sebe zapadne velmi rychle.

aplikace zdarma klocki

Pohybovat musíte 3D kostkami („klocki“ znamená v polštině kostky) a vytvářet různé linky a tvary. Hra je opravdu minimalistická a nenaleznete v ní žádný maximální počet tahů, body ani časový limit. K dispozici máte pouze hudební doprovod Wojciecha Wasiaka a kostky. To se může zdát jako nuda, nemáte totiž stanovený ani žádný cíl, postupem času ovšem budete čelit stále obtížnějším tvarům (opravdu je rozdíl v tom, v jakém rozměru pracujete) a některými kostkami nepůjde pohybovat vůbec.

aplikace zdarma klocki

Příběh vývojáře Macieja je dosti zajímavý. Přestěhoval se do skutečného lesa. Po odchodu s univerzity pracoval v obchodech a dalších ne tak kreativních oblastech. Jednoho dne si řekl, že by chtěl být Java vývojářem. Začínal s jednoduchými aplikacemi pro Android a po čase ho uchvátily logické hry. Nyní můžeme s klidným svědomím říct, že v nich ušel pořádný kus cesty. “klocki“ je jeho druhou logickou hrou a v Unity 3D mu vývoj trval 8 měsíců. Pokud máte podobný typ her rádi, stojí “klocki“ rozhodně za vyzkoušení. Tento týden je k dostání zdarma místo 29 Kč.

Pokud logické hry zrovna nemusíte, nic se neděje. Přinášíme vám řadu dalších aplikací, které jsou momentálně zdarma. Na nic ale nečekejte, sleva může skončit každou chvílí.

Captain Cowboy

aplikace zdarma Captain Cowboy

Retro adventura/logická hra. Kopejte, tlačte, sbírejte, utíkejte, hledejte si přátele, to vše v rozlehlém ručně vytvořeném světě. Celá hra je navíc zabalena do rozkošné grafiky.

Crazy Taxi

aplikace zdarma crazy taxi

Před nějakou dobou bylo Crazy Taxi pojmem. Je vzrušující, zábavné a má dobrou atmosféru. Doslova nás šokovalo, když jsme se dozvěděli, že první verze byla vydána již před 17 lety. Připadáme si staří. Pokud jste s klasikou od Segy prožili pár zábavných chvil (nebo byste rádi zjistili, čím se bavili staří páprdové, když byli mladí), můžete si ji stáhnout místo 149 Kč zdarma. Bohužel to na iPhonech není ono.

Sky to Fly: Faster Than Wind 3D Premium

aplikace zdarma Sky to Fly: Faster Than Wind 3D Premium

3D plošinovka s opravdu dlouhým názvem. K dispozici máte 6 různých lodí, více než 3 hodiny střílení ve story módu, hromadu songů a steampunkovou atmosféru. A ušetřit můžete 59 korun, jelikož je nyní k dostání zdarma.

Small Square

aplikace zdarma Small Square

Jestliže opovrhujete minimalistickými hrami, přeskočte hned prosím na další aplikaci. Tato hra je totiž abnormálně minimalistická. Jedním prstem ovládáte malý čtverec po různých tratích. Nekonečná výzva zdarma místo 29 Kč.

Speedo

aplikace zdarma Speedo

Jednoduchý GPS tachometr s nastavitelnými omezeními a audiovizuálními alarmy v případě překročení nastavené rychlosti. Zahrnuje také HUD, což znamená, že může zobrazit všechny požadované informace ve všech úhlech a umí je také zrcadlit na čelní sklo. Ani za 59 Kč není moc drahý, proč ale platit, když ho můžete mít nyní zdarma.

Tanks.io

aplikace zdarma Tanks.io

MMO s tanky, ve které, světe div se, musíte porazit všechny ostatní. Místo 29 korun ji můžete mít nyní zdarma, ovšem pozor na přítomné nákupy v aplikaci.

Wake Up Time Pro – Alarm Clock

aplikace zdarma Wake Up Time Pro - Alarm Clock

A konečně také aplikace pro macOS. Jak už jste určitě uhádli podle názvu, jedná se o budík/stopky na celou obrazovku se spoustou barevných témat a zvuků. Jejím rychlým stažením můžete ušetřit 89 Kč

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!