imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma lily

Aplikace týdne zdarma: Lily


Konec pochmurného týdne je konečně tu a my všichni už víme, co to znamená: aplikace týdne zdarma! Tentokrát Apple zvolil docela zvláštní aplikaci Lily.

Tvorba hudby je vždy zábavnou a vzrušující aktivitou, ale musíme si přiznat, že talent na její tvorbu nemá jen tak někdo. Aplikace Lily se nám pak snaží s tímto problémem zábavným způsobem pomoci, ačkoliv uznáváme, že jsme aplikaci ještě nepřišli úplně na kloub. Apple se k ní nicméně vyjádřil následovně:

Nikdy jsme si nemysleli, že by naše hudební schopnosti uvolnil list leknínu. Přesto se to ale stalo a vytváříme díky němu překrásné melodie. Lekníny Lily jsou šikovné hudební nástroje poskytující kvalitní lekce na stupnice, harmonie a tempo. Nezapomeňte si své kompozice také ukládat a nahrávat online.

aplikace zdarma lily

O čem to tedy je? Minimalisticky kreslné lekníny hrají námi složenou hudbu. Uživatelské rozhraní není úplně intuitivní, výšku tónu každého listu lze ale nastavit ťuknutím na leknín. Počet lístků označuje počet tónů a jejich barva výšku tónů. Nastavit můžete také tempo a rozsah stupnice. Hrát můžete i na několika leknínech zároveň.

Vaše mistrovské dílo si můžete nahrát a podělit se s ním na sociálních médiích a přes e-mail a každý tak bude hned vědět, kde hledat dalšího Beethovena. Lily je velice kreativní a specifická aplikace, která se nebude zamlouvat všem. Každopádně si ji můžete stáhnout zdarma místo původních dvou eur.

Jestli v sobě skrytého skladatele nenacházíte, nic se netrapte, přinášíme vám několik dalších aplikací, které jsou momentálně dostupné zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

Blocs Wave

aplikace zdarma Blocs Wave

Další hudební aplikace! Blocs Wave představuje zajímavý přístup k hudebním aplikacím na iOS. Přednáší nádherné, ale složité uživatelské rozhraní, ve kterém můžete spojovat krátké hudební znělky. To z vás nového Mozarta zřejmě neudělá, nicméně základní aplikace je místo tří eur k dostání zdarma. Některé funkce a většina hudebních vzorků je ovšem spojena s nákupy v aplikaci.

cut.

Další hrou dostupnou po omezenou dobu zdarma je logická skládačka „cut.“. Jestliže máte rádi minimalistické hry, tuhle určitě musíte mít. Její cíl je prostý, rozdělit obrázky na displeji na co nejvíce stejných částí bude možné.

Art Class with Dr. Panda

aplikace zdarma Art Class with Dr. Panda

Velká část rodičů určitě zná aplikace Dr. Panda zaměřené na děti – už jen z toho důvodu, že byly součástí aplikace týdne zdarma i v minulosti. Děti v nich mohou pilovat své kreativní dovednosti ve virtuálních hodinách umění. A to zdarma místo obvyklých tří eur.

Lendromat

aplikace zdarma Lendromat

Stává se vám často, že někomu něco půjčíte, danou věc už nikdy v životě nespatříte a dokonce si ani nepamatujete, komu jste ji vůbec půjčili? Lendromat vám může s tímto problémem pomoci. Díky němu si totiž můžete dělat poznámky, co jste komu půjčili. Moc času vám ale nezbývá, jelikož se jedná o 32bitovou aplikaci a její podpora tedy za nějaký čas skončí.

Zen Sketch

aplikace zdarma Zen Sketch

Zen Sketch je něco mezi poznámkovým blokem a kreslící aplikací. Vaši tvorbu můžete exportovat do PDF a místo dvou eur za ní nezaplatíte ani cent.

Hacker Online RPG

aplikace zdarma Hacker Online RPG

Dnešní aplikací pro Mac je hra Hacker Online RPG. Jak lze odvodit od názvu, budete si v ní hrát na hackera, nicméně její vývojáři se snažili učinit proces hackování co nejrealističtější – což ale znamená, že se nebude líbit všem. Pokud o ni ale zájem máte, ušetříte pět eur.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!