imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma little kitten

Aplikace týdne zdarma: Little Kitten – My Favourite Cat


Na tom, že aplikací zdarma pro tento týden je simulátor kočky, není nic zvláštního. Povedenou hru Little Kitten – My Favourite Cat má na svědomí berlínské studio Fox & Sheep.

Kočky můžete mít rádi a dokonce jednoho čtyřnohého miláčka můžete vlastnit, co když je ale nemůžete vystát? Nevadí, každému dle jeho gusta. Co když ale máte dítě, které vás neustále otravuje, protože kočičku prostě chce? Pravý rodič 21. století najde v podobných situacích řešení jako vždy: dá dítěti tablet s aplikací s kočkou. Problém vyřešen.

aplikace zdarma little kitten

Dobrá, možná trochu přeháníme, ale o Little Kitten nechceme říct nic špatného, jelikož jde o velice dobrou a chytrou aplikaci. Apple se k ní vyjádřil následovně:

Ve chvíli, kdy jsme v Little Kitten spatřili malinkou kočičku Drobka, se z nás ozvalo hlasité „jéééé“. Děti si mohou s touto rozkošnou virtuální kočkou s pomocí řady hraček hrát a objevovat. Animace nás uchvátily a oceňujeme vyhrazený čas, po kterém jde Drobek spát, aby nebyly děti nucené u hry trávit zbytečně moc času.

aplikace zdarma little kitten

Základ celé hry je prostý, máte kočku, se kterou můžete dělat spoustu věcí. Hrát si na schovávanou, hrát další různé hry, malovat s její pacičkou a podobně. Tyto úkoly pak rozvíjejí různé dovednosti dětí. Některé jsou zaměřené na reflexy, některé na všímavost, ostatní je naučí základní barvy a naleznete i klasické hry v digitální formě (puzzle a tak dále). Za každé splnění mini hry pak dostanete pamlsek, kterým můžete Drobka nakrmit, za což projeví ohromnou radost.

Grafika a animace jsou velice zdařilé (také na vašem iPhonu hra zabere 435MB) a na celé aplikaci je znát, že se jí tvůrce věnoval do nejmenších detailů. V nastavení můžete nastavit odpočítávání v rozmezí 5 až 30 minut, po kterém si půjde Drobek lehnout – v podstatě jako každá živá kočka – a vaše děti budou moci v klidu ulehnout také. Do nastavení se dostanete přes obrázek ozubeného kola v přízemí a vyřešením jednoduché matematické úlohy.

aplikace zdarma little kitten

Little Kitten neobsahuje žádný psaný text a je tedy vhodná i pro děti, které nemluví žádným cizím jazykem. V aplikaci nenajdete žádné nákupy a v tuto chvíli nemusíte platit ani původní cenu 2 eur.

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří kočky nemají rádi, našli jsme pro vás několik dalších aplikací, které jsou momentálně zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin!

Party Wave

Sakaguchi Hironobu zbožňuje surfování. A jelikož vyvíjí také hry, jeden námět je jasný: pro iOS vytvořil velice kreativní surfovací hru. Ta je nyní místo 2 eur k dostání zdarma.

Moodnotes

aplikace zdarma Moodnotes

V aplikaci od ThrivePort si můžete dělat poznámky o změně vaší nálady. Zapisovat si můžete i vaše myšlenky a z toho posléze vyvozovat různé závěry – těžko se to popisuje, rozhodně jde ale o zajímavý koncept. Na vývoji této aplikace se podílel i tým stojící za Monument Valley. Až do 14. května můžete mít aplikaci místo čtyř eur zdarma.

Depello

aplikace zdarma Depello

Tato aplikace vám pomůže dostat z vašich fotografií maximální umělecký efekt: vámi zvolené barvy můžete nechat tak, jak jsou, a zbytek předělat do černobílé. Revoluce! No, ne tak docela, ale alespoň je aplikace zdarma ke stažení místo klasických 3 eur.

Game About Flight 2

aplikace zdarma Game About Flight 2

Klasická střílečka z pohledu z vrchu, ve které musíte střílet nepřátele přilétávající na vás z horní části displeje a za nasbírané peníze si budovat létající pevnost.

LiveView

aplikace zdarma LiveView

Nakonec tu máme aplikaci pro macOS. LiveView dokáže zobrazit displej vašeho iPhonu na vašem Macu, na kterém můžete testovat například design vyvíjené aplikace. Poslední verze bohužel obsahuje nepříjemnou chybu, kvůli které se nedokáže obraz automaticky aktualizovat (manuální aktualizace nicméně funguje), a možná proto je nyní místo 10 eur zdarma. Pro spárování budete samozřejmě potřebovat také verzi pro iOS.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!