imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

aplikace zdarma love you to bits

Aplikace týdne zdarma: Love You to Bits


Pátek je opět konečně tu a s ním nemůže chybět nějaká ta aplikace zdarma. Apple opět vybral hru, tentokrát sci-fi adventuru Love You to Bits.

Love You to Bits je neskutečně roztomilá adventura, ve které se potulujete vesmírem a doprovázíte Kosma za dobrodružstvím. Hra je založena na klasickém systému „point-and-click“ a hlavní postavička se tak pohybuje po každém ťuknutí na displej. Hra zůstává věrná žánru a na vaší cestě vám bude předhazovat spoustu hlavolamů. Apple se o hře vyjádřil následovně:

Když mladému astronautovi Kosmovi vybouchne jeho robotická přítelkyně Nova přímo před jeho očima, vydá se napříč galaxií, aby našel náhradní díly a opět jí vdechl život. Tato nádherná point-and-click adventura si vás desítkami potrhlých planet a setkání se vším od mimozemšťanů až po robotickou diskotéku naprosto získá. Každý navštívený svět je jedinečný se svými vlastními obyvateli, úžasnými scenériemi, chytrými hlavolamy a spoustou objevování. Mezihvězdný vztah nikdy nebyl tak obohacující.

aplikace zdarma love you to bits

Hra od Alike Studio opravdu představuje fascinující a přitažlivou atmosféru a není žádným překvapením, že má na svém kontě spoustu ocenění z indie game festivalů. Grafika je ručně malovaná, a když se s Kosmem přiblížíte nějakému předmětu, můžete ho buď vzít, nebo s ním jinak reagovat přes zobrazenou ikonu.

aplikace zdarma love you to bits

Vaším cílem je nalézt a posbírat všechny potřebné součástky pro Novu, které jsou rozesety po celé galaxii. Každou úroveň se vyplatí poctivě prohledat, protože kromě součástek můžete nalézt také nějaký osobní majetek, díky kterému si Kosmo připomene nějaké společné chvíle – tyto vzpomínky můžete později také zhlédnout jako krátké dojemné video. Love You to Bits zahrnuje přes 30 úrovní a vývojáři slibují přidání dalších. K dostání je běžně za 3,99 eura, nyní ji ale můžete mít zdarma. Ani pokud tento žánr her rádi nemáte, doporučujeme vám ji rozhodně vyzkoušet, jelikož její atmosféra je opravdu okouzlující.

A pokud se vám Love You to Bits ani tak nebude líbit, máme pro vás před víkendem několik dalších aplikací zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

Perloo

aplikace zdarma perloo

Apple tento týden nevybral jako aplikaci týdne zdarma žádnou minimalistickou hru, stejně jsme ale jednu našli. Perloo je dle slov vývojářů „geometrická pohádka“. To může znít na první pohled zvláštně a můžete si být jistí, že jde o vskutku unikátní počin. Dávejte si ale pozor, nejde o nijak jednoduchou hru. K dostání aktuálně zdarma místo cenovky 1 eura.

Motorsport Manager

aplikace zdarma Motorsport Manager

Motorsport Manager je zdarma již poněkolikáté. Milovníci žánru považují právě tuto hru jako tu nejlepší na iOS, pokud máte tedy rádi řev motorů a chcete si vyzkoušet, jaké to je provozovat závodní tým, určitě si tuto hru stáhněte, zejména když je k dostání zdarma místo obvyklých 1-2 eur.

sleeper

aplikace zdarma sleeper

Nezapomněli jsme ani na aplikaci pro Mac. Sleeper je prostá aplikace, která zabrání vašemu počítači vstoupit do Sleep Modu. Na trhu existují miliony dalších řešení, toto si ale můžete nainstalovat z Mac App Storu zdarma.

Helm

aplikace zdarma helm

Výběr zakončíme další jednoduchou aplikací pro Mac. Tato aplikace nebude pro každého, některým z vás se ale určitě bude hodit: díky ní můžete snadno přepínat mezi soubory „hosts“ a také je editovat

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!