imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

aplikace zdarma musemage

Aplikace týdne zdarma: Musemage


Další pátek, další aplikace zdarma pro tento týden. Ačkoliv by se dalo předpokládat, že druhé místo v této promo akci zabírají aplikace na fotografování, není tomu tak: jde o první aplikaci tohoto druhu, kterou Apple letos propaguje. Navíc je dost dobrá. Představujeme vám Musemage.

Musemage je fotografická aplikace vyvíjena čínským týmem Paraken Technology. Do této aplikace se jim podařilo zabudovat velké množství rozdílných funkcí a dostala se do několika výběrů „nejlepší foto/video aplikace“. Apple se k ní vyjádřil následovně:

Natáčení a editování jsou důležité věci a díky Musemage budou tak jednoduché, až vám to může přijít podezřelé. Tato aplikace „vše v jednom“ vás nechá fotografovat v HDR nebo v manuálním módu – to znamená, že vaše barvy budou vždy živé a vy si můžete vybrat bod zaostření. A přidání filtrů v reálném čase k vašim videím? Díky nim vaše filmečky opravdu vyniknou.

aplikace zdarma musemage

Opravdu se jedná o multifunkční aplikaci. Prostředí je velice dobré a na několika ovládacích discích můžete vybírat mezi řadou funkcí. Těch je na výběr celá řada, ať už pro fotografování nebo natáčení, ačkoliv pro druhé jmenované jsou mnohem zajímavější. Při fotografování si můžete volit mezi HDR a manuálním módem – v tom manuálním můžete nastavovat rychlost závěrky, ISO, ostření a samozřejmě můžete vybírat mezi celou řadou filtrů. Výhodou toho všeho je, že veškeré případné změny můžete vidět živě přímo v „hledáčku“ při pořizování fotografie.

aplikace zdarma musemage

Toho stejného živého náhledu se vám dostane i při natáčení videa, což je opravdu úctyhodné. U natáčení videa máte k dispozici velké množství nastavení: pozadí můžete změnit na jednu jedinou barvu (modré/zelené plátno), můžete editovat vady na obličeji (s obvyklým výsledným efektem), můžete nahrávat se všemi možnými vintage efekty, černobíle nebo se zapnutou stabilizací (která funguje velice dobře). Také můžete měnit opravdové barvy, díky čemuž můžete docílit v závislosti na kompozici požadovaného „WOW“ efektu. K dispozici jsou vám i nastavitelné možnosti pro timelapse a dokonce i stop-motion.

aplikace zdarma musemage

Celkově se jedná o velice vydařenou aplikaci zdarma. Pravděpodobně na svém telefonu již nějakou podobnou máte, Musemage byste ale určitě měli vyzkoušet – zejména když na ní můžete ušetřit 4 eura. Berte ale na vědomí, že ty nejlepší funkce fungují pouze na iPhonech 5s a novějších a iPadu Air a novějších (což je pochopitelné, protože na ně potřebujete dostatek výkonu).

Pokud se o fotografování nezajímáte nebo o další fotografickou aplikaci nestojíte, žádný problém. Vybrali jsme pro vás několik dalších aplikací, které jsou momentálně zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

Decibel Meter

aplikace zdarma decibel meter

Tato aplikace umí přesně to, co naznačuje její název: měřit sílu decibelů. Aplikace je dobře odladěná a podává velice přesné výsledky. Ke svým měřením můžete připojit i geografickou pozici a výsledky exportovat dál. Dokonce existuje i verze pro Apple Watch.

Pine Groove

aplikace zdarma Pine Groove

Pine Groove je zajímavou řidičsky investigativní hrou, ve které se vžijete do role průměrného detektiva Johna, který prožívá posledních pár sekund obětí na různých místech činu a tuto schopnost používá pro odhalení vraha. Místo původních 2 eur můžete mít tuto hry aktuálně zdarma.

Workflow

aplikace zdarma workflow

Pokud vám unikla odkazovaná novinka, Apple tento týden oznámil nákup aplikace Workflow a v rámci menší oslavy ji nyní nabízí místo 3 eur zdarma. Je možné, že bude aplikace časem kompletně předělána, pokud se vám tedy původní obsah zamlouvá, se stažením byste neměli otálet.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!