imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

aplikace zdarma the robot factory

Aplikace týdne zdarma: The Robot Factory


Máme tu poslední víkend před WWDC. Pokud nevíte, do čeho v rámci čekání píchnout, určitě se podívejte na aplikaci zdarma pro tento týden. Apple tentokrát zvolil aplikaci The Robot Factory zaměřenou zejména na děti.

Možná vám něco říká název Tinybop a možná je to kvůli tomu, že v roce 2015 vyhráli s The Robot Factory titul iPad hra roku. Kromě této od nich naleznete na App Storu i další řadu her zaměřených na děti. Apple se o té dnešní vyjádřil následovně:

Děti (a děti duší) mohou vypustit svého vnitřního vědce na svobodu díky této podmanivě chytré robotické skládačce, která obsahuje miliony různých kombinací pro vaše mechanické výtvory. Nezáleží na tom, zda postavíte obtloustlého robota s lasery místo rukou, nebo veselého hopsajícího robůtka, vezměte svůj výtvor na procházku lesem a nechte zazářit váš úspěch, nebo neúspěch. The Robot Factory dětí naučí nějaké základy fyziky, my si s ním ale rádi hráli, protože je to prostě zábava.

aplikace zdarma the robot factory

Hra je určena zejména pro věkovou skupinu 6-8 let. Na výběr máte více než 100 rozdílných robotických částí v různých kategoriích (nohy, hlava, ruce atd.) a všechny součásti můžete kombinovat dle libosti. Jakmile budete se svým světelným mečem ve tvaru kotoučové pily s rudýma očima spokojeni, můžete ho vyslat na zem.

Prostředí pak můžete různě objevovat, a pokud jste byli chytří a osadili svého robota křídly, můžete dokonce i létat. „Aktivní“ elementy můžete vypínat v levém dolním rohu. Po čase ovšem vašemu robotovi dojde baterie a dokonce se s ním můžete i nabourat, jestliže nebudete dostatečně opatrní: v takovém případě se můžete vrátit k rýsovacímu prknu a vaše dílo náležitě vylepšit. Navíc si můžete nahrát i své vlastní robotí zvuky a pro případ nouze je vám k dispozici rozsáhlí anglický manuál.

Netvrdíme, že vás The Robot Factory zabaví na celé hodiny, na chvíli je to ale skvělá zábava. Na druhou stranu cílová skupina bude tuto hru zajisté zbožňovat a stráví u ní hromadu času. S verzemi pro iPhone i iPad dostanete navíc sadu nálepek pro iMessage a dokonce aplikaci pro Apple TV. Jejím stažením můžete nyní díky slevě ušetřit 119 korun.

Jako vždy vám přinášíme i několik dalších aplikací, které jsou momentálně ve slevě, a pokud se vám The Robot Factory nezamlouvá, čtěte směle dále. Se stažením ale neotálejte, protože jejich sleva může skončit každou chvíli.

Onirim – Solitaire Card Game

Onirim je karetní/stolní hra se zápletkou. Její vývojář Asmodee Digital je přitom neoficiálním králem tohoto žánru, a pokud se vám tento styl her líbí, rozhodně si ji stáhněte co nejdříve.

Puzzlewood Quests Premium

aplikace zdarma Puzzlewood Quests Premium

Jak naznačuje samotné jméno, jde o logickou skládačku. Na výběr máte z celé řady různých typů skládaček, například sudoku, osmisměrky nebo labyrint, jejichž řešením se posunujete příběhem vpřed.

Morphopolis

aplikace zdarma Morphopolis

Morphopolis je point-and-click adventura, ve které musíte hledat ukryté objekty a řešit logické hádanky. To vše v ručně malovaném prostředí. Stáhnout si ji můžete zdarma místo 59 Kč.

Blur – Create Beautiful Wallpapers

aplikace zdarma Blur – Create Beautiful Wallpapers

Pokud jste jedním z těch, co si na svém iPhonu neustále mění pozadí, tato aplikace pro vás bude darem z nebes, Nabízí minimalistická řešení pro rozmazání takřka čehokoliv a vytvářet tak úžasně vypadající wallpapery. Nejsme si sice jistí, co na ní stojí normálně 59 Kč, nyní je ovšem zdarma.

Knights of Pen & Paper 2

aplikace zdarma Knights of Pen & Paper 2

Opravdová retro hra s pixelovou grafikou rozdělená na kola se vším, co tento žánr definuje. Svou skupinu si můžete sestavit dle libosti a s ní pak budete sbírat velkou škálu předmětů a plnit nespočet výzev. To vše zdarma namísto původních 119 korun.

Easy Spending

aplikace zdarma Easy Spending

Aplikace na osobní rozpočet, která vám pomůže pohlídat vaše výdaje a příjmy, díky čemuž budete mít naprostý přehled o pohybu vašich peněz. Aplikaci lze chránit heslem, lze v ní vyhledávat, nastavovat upomínky a další podobné věci. Navíc můžete začít ušetřením 59 Kč, které byste jinak museli za nákup aplikace zaplatit.

Gangster Granny 2: Madness

aplikace zdarma Gangster Granny 2: Madness

Tuto hru jsme sem museli zařadit kvůli jejímu unikátnímu konceptu. V ní totiž vaše kouzelná babička není až tak kouzelná, protože každého nemilosrdně skope na hromadu – zejména policisty. Tato extrémní 3D střílečka je místo 29 Kč ke stažení zdarma, nicméně spoustu peněz můžete utratit v rámci nákupů v aplikaci.

Airnotes

aplikace zdarma Airnotes

Dnešní aplikací pro macOS je Airnotes, naprosto čistá a jednoduchá aplikace na tvoření poznámek. Je zabudovaná do menu a přístupná pomocí jediného kliknutí. Poznamenávat můžete bez omezení a podobně vše jedním kliknutím smazat. Podporuje synchronizaci přes iCloud a vaše poznámky tak bude neustále ukládat, díky čemuž se k nim dostanete i přes chystanou verzi pro iOS.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!