imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

aplikace zdarma toca life school

Aplikace týdne zdarma: Toca Life: School


Jak je tomu již několik let, v rámci promo akce aplikace týdne je nyní na App Storu zdarma dostupná další aplikace. Dnes se dostalo na vzdělávací hříčku Toca Life: School, zaměřenou na děti od 6 do 8 let.

Jméno Toca Boca je mezi podobnými aplikacemi pro děti velmi dobře známo a není to poprvé, co byla jejich aplikace zvolena aplikací týdne. Jak lze z názvu odvodit, Toca Life: School vás provede každodenním životem školáka. Děti mohou utvářet události daného světa, stejně jako v dalších částech série Toca Life.

aplikace zdarma toca life school

Přesněji řečeno se v podstatě nejedná o hru, jelikož v aplikaci nejsou žádné úkoly, body, úrovně ani nic takového. Celá hra je založena pouze na interakci s ostatními postavičkami a objekty na různých místech a záleží pouze na představivosti dítěte, co si z těchto situací vezme a jaký příběh si pro tyto postavičky vytvoří.

Toca Life: School zahrnuje celkem pět míst – školní budovu, bufet, dům, hřiště, klub a sklad. S sebou můžete vzít jakoukoliv jinou postavičku k těm již v daných lokacích umístěných, a pokud se až moc vzdálíte od původního nastavení, vše můžete vrátit na hlavní obrazovce zpět. Své příběhy si můžete také nahrávat ikonou v pravém horním rohu a děti mohou příběhy popisovat i slovem a aplikace jejich vyprávění nahraje.

aplikace zdarma toca life school

Aplikace Toca Boca jsou skvělé také díky tomu, že pro jejich hraní není třeba žádných jazykových znalostí. To platí i pro Toca Life: School. Aplikace je na týden zdarma místo původních 3 eur a nezahrnuje žádné nákupy v aplikaci ani reklamy.

A jako vždy jsme pro vás vybrali i několik dalších aplikací, které jsou momentálně dostupné zdarma. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

MovieSpirit

aplikace zdarma MovieSpirit

Co bychom si počali bez dalšího foto a video editoru? Rozhraní MovieSpirit je opravdu krásné, nabízí spoustu funkcí, jako například možnost přidat titulky k videu nebo editaci v několika vrstvách. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma místo originálních 10 eur.

Sums Up

aplikace zdarma Sums Up

Jde o jednoduchou, ale praktickou aplikaci, která dokáže ze zkopírovaného textu vytáhnout všechna numerická čísla a ty od sebe poté odečítat nebo přičítat. Výsledky lze poté uložit do schránky. Původní cena byla 2 eura, nyní je ale k dispozici zdarma.

SquirrelWarz

Strategická hra s veverkami? Tak přesně o tom je SquirrelWarz. Samozřejmě byste neměli očekávat hluboce promyšlené úrovně jako v Command & Conquer nebo Warcraftu, pokud ale máte žánr real time strategií rádi, určitě ji vyzkoušejte. Stáhnout si ji můžete místo 2 eur zdarma.

Night Sky 4

aplikace zdarma night sky 4

Tato úžasná aplikace vám pomůže identifikovat různá souhvězdí na noční obloze. Ta se vám na displeji zobrazí jako skleněné sochy, družice budou před vámi prolétat v reálném čase a svůj iPhone můžete dokonce použít jako radioteleskop a volit mezi různými úhly zobrazení. Některé funkce jsou bohužel dostupné pouze za poplatek, nicméně základní aplikace je ke stažení zdarma.

Splot

aplikace zdarma splot

Náš hrdina Splot havaroval na podivné planetě. V plošinovce stejného názvu musíte na sedmi světech zachránit malé ptáčky před zlými králi Blobů. Dostane se vám různých překážek, roztomilé grafiky, postavičky do sbírky, 56 úrovní a to vše zdarma.

Billing Timer

aplikace zdarma

Billing Timer je prostá a praktická aplikace pro Mac, která se vám hodí, pokud pracujete za hodinovou sazbu. Pomůže vám změřit, jak dlouho pracujete na různých úkolech a poté změřené údaje sečte – ačkoliv ji nesmíte zapomenout zapnout. Původní cenovka 5 eur může být poněkud vysoká, v tuto chvíli ji ale můžete mít zcela zdarma.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!