imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

aplikace zdarma zip-zap

Aplikace týdne zdarma: Zip-Zap


Konec pracovního týdne tu máme dříve než obvykle, to ale neznamená, že se nedočkáme aplikace zdarma vybrané přímo Applem. Představujeme vám logickou hru Zip-Zap.

Pokud se rozhodnete si Zip-Zap zahrát, mějte na paměti dvě věci: při dotyku se zavře, při uvolnění rozevře. Tímto způsobem ovládáte elementy připomínající proslulou stavebnici dřívějších let, které musíte dostat na konec úrovně. Abychom to upřesnili, nemusíte na konec úrovně dostávat zrovna tyto elementy, ale také úplně jiné, jako třeba balónky. Jde o to, že pro pohyb můžete použít pouze dané platformy.

aplikace zdarma zip-zap

Za vývojem této hry stojí Philipp Stollenmayer a na to, jak jednoduše zní, je velice zábavná a návyková. Zaprvé, na naučení ovládání potřebujete zhruba tři sekundy. Zadruhé, neexistuje pouze jedno stanovené řešení a každou úroveň můžete vyřešit takřka nespočtem různých způsobů. Zatřetí, hratelnost je opravdu na vysoké úrovni. Pohyb připomíná červa nebo tuleně.

Celkem hra nabízí 100 ručně vytvořených úrovní. Přes prvních pár se dostanete jednoduše, ale později u nich budete muset přemýšlet nebo mít rychlé reflexy, jelikož v některých úrovních je klíčem k jejich dokončení načasování. Místo obvyklých dvou eur si můžete hru stáhnout zdarma a neobsahuje ani žádné nákupy v aplikaci.

Ačkoliv je Zip-Zap opravdu zábavná hra, nemusí se vám hned líbit jako nám. Nicméně vám přinášíme několik dalších aplikací, které jsou nyní zdarma, i když jich na výběr tento týden nebylo zdaleka tolik. Se stažením byste ale neměli otálet, protože nemusí být zdarma po celý týden, sleva může skončit během několika hodin.

Wee Rockets

aplikace zdarma Wee Rockets

Kdo z vás si nechtěl jako malé dítě postavit raketu? Dnešní děti mezi 2-6 lety se zřejmě cítí stejně a právě pro ně byla vytvořena hra Wee Rockets, jejíž hlavním cílem je rozvoj dovedností. Ovšem dle našeho názoru se může líbit všem věkovým kategoriím. Hra je dostupná zdarma již nějakou dobu místo původních 3 eur.

WiFi widget

aplikace zdarma WiFi widget

Jak napovídá název, jedná se o widget pro iOS, jehož cílem je snazší vyhledávání sítí wifi. Okamžitě tak díky němu uvidíte, ke které síti jste připojení, sdílet do dané sítě heslo nebo se připojit k jiné síti. Kromě toho můžete také otestovat rychlost sítě.

AnyRate Pro

aplikace zdarma AnyRate Pro

Skvěle vypadající aplikace na konverzi valut podle dat z Yahoo Finance. Aplikace nabízí kalkulačku směnných kurzů, grafické znázornění vývoje kurzů a navíc podporuje 3D Touch. Měnit peníze můžete sice i ve Spotlight, pokud ale potřebujete nějaké funkce navíc, AnyRate Pro pro vás může být tou nejlepší volbou, zejména když je k dostání zdarma místo 5 eur.

Smart Merge Pro

aplikace zdarma Smart Merge Pro

O váš seznam kontaktů jste se nikdy moc nestarali a teď je plný duplicitních kontaktů a dalších zbytečností? Smart Merge Pro vám s tímto pomůže: vyhledá duplicitní nebo kontakty beze jména anebo čísla. Ovšem jako u každé aplikace editující kontakty, buďte i s touto opatrní, abyste si omylem nesmazali ty, které nechcete!

Cardinal Land

Tento týden opravdu nebylo z čeho vybírat a tak vám přinášíme aplikaci, kterou jsme tu měli relativně nedávno. V této hře skládáte obrázky zvířat pomocí různých tvarů, podobně jako v čínské hře tangram. Výsledné obrázky si můžete odeslat i do svých Apple Watch jako pozadí ciferníku. Jde o hezkou a občas náročnou hru. Rozhodně stojí za vyzkoušení!

GlowOne

aplikace zdarma GlowOne

Vše zakončíme aplikací pro macOS. GlowOne je zajímavou retro hrou, ve které skáčete po světě bublinou a cílem je posbírat všechny dané předměty a dostat se do portálu – to vše během předem stanoveného času. Dříve jste museli za tuto aplikaci zaplatit jedno euro, nyní je ale k dostání zdarma.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!