snadný přechod na iphone

Apple nám ukazuje, jak snadné je přejít na iPhone

#Novinky
2017. 05. 23.

Na oficiálních stránkách Applu byly zveřejněny krátké otázky a odpovědi, ve kterých se společnost snaží ukázat, proč se vám vyplatí nákup iPhonu. Krátká videa také zákazníky ujišťují, že přechod ze starého telefonu na nový není taková hrůza, jak se může na první pohled zdát.

Nikdy by nás nenapadlo, že si Apple myslí, že existuje aktivita jednodušší než focení, nicméně marketingový tým nás vyvedl z omylu. Po vydání velkého množství videí o fotografování chce Apple uživatele zaujmout tím, jak snadné je přejít z jiného systému na iOS.

Změna není vždy jednoduchá věc. Lidé jsou často charakterizováni svým odporem k velkým změnám a pro úplně nového uživatele je přechod na zvláštní a naprosto neznámý ekosystém změnou obrovskou. Všechny společnosti se samozřejmě snaží nám přechod co nejvíce usnadnit a vytvořily například způsob, jakým si můžeme naše osobní data a kontakty přenést z jednoho zařízení na jiné – i když se jedná o Android a nový iPhone.

Pokud jste uživatelem iPhonu již dlouhou dobu, i tak můžete v těchto otázkách a odpovědích najít něco zcela nového. Krásné na tom všem je, že všechny důvody a ilustrace na webových stránkách jsou pravdivé od začátku až do konce: používání iPhonu je opravdu tak jednoduché. O něco obtížnější to pro vás může být, pokud používáte jeden systém několik let, stále je ale jednodušší přejít z Androidu na iPhone než naopak.

Pokud máte pár sekund čas, určitě se na videa podívejte a prohlédněte si stránku, možná se dozvíte něco nového i vy.

Přidejte komentář