00_apple_park_is_on_the_map_cover

Apple Park je na mapě

#Novinky
2017. 03. 16.

Poslední projekt Steva Jobse už se blíží do finále, zaměstnanci Applu se do nového kampusu začnou stěhovat v následujících týdnech. Aby Apple tuto událost oslavil, přidal do svých map Apple Park jako místo zájmu a doplnil jej několika fotografiemi.

Nová stavba Applu, o níž jsme dlouho referovali jako o Apple Campusu 2, se i přes několik prodlev oproti původnímu konstrukčnímu plánu posouvá svižným tempem. Apple nedávno ohlásil, že se Apple Park veřejnosti otevře v dubnu a místo dalšího z videí s dronem se rozhodli vydat speciální kousek. Během toho si na 9to5mac všimli, že Apple aktualizovat několik štítků v aplikaci Maps.

Přestože máme přístupné obrázky ve vysokém rozlišení a s 3D pohledem na Apple Park, jde o půl roku staré snímky. Můžete se podívat na fotografie, kde ještě nezačala úprava okolního terénu, solární panely stále nejsou nainstalovány a kolem čekají balíky s vybavením do interiéru. Nicméně se na mapách objevila i nová položka POI (point of interest), což znamená, že lokace oživla – už zde najdete obydlené a civilizované místo na zemi.

 

V následujících šesti měsících se do nového sídla postupně přestěhuje přibližně 12 až 14 tisíc zaměstnanců. Během procesu se pochopitelně nezastaví postup vývoje. I když už byla samotná budova Apple Parku dokončena, stavbaři potřebují ještě nějaký čas na dokončení práce na přilehlých prostorech, aby v kampusu byla i nějaká ta zeleň. Z území bylo odebráno celých 465 tisíc metrů čtverečních betonu, který bude nahrazen trávou.

Hlediště pojmenované po Stevu Jobsovi už čeká na Tima Cooka a jeho parťáky, aby přestoupili a představili nám pár nových iPadů. Podle dosavadních zpráv je však nepravděpodobné, že by se keynote konala již na tomto místě, pokud se tedy nějaký jarní event vůbec uskuteční.

Zdroj: 9to5mac

Přidejte komentář