imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple Park je na mapě


Poslední projekt Steva Jobse už se blíží do finále, zaměstnanci Applu se do nového kampusu začnou stěhovat v následujících týdnech. Aby Apple tuto událost oslavil, přidal do svých map Apple Park jako místo zájmu a doplnil jej několika fotografiemi.

Nová stavba Applu, o níž jsme dlouho referovali jako o Apple Campusu 2, se i přes několik prodlev oproti původnímu konstrukčnímu plánu posouvá svižným tempem. Apple nedávno ohlásil, že se Apple Park veřejnosti otevře v dubnu a místo dalšího z videí s dronem se rozhodli vydat speciální kousek. Během toho si na 9to5mac všimli, že Apple aktualizovat několik štítků v aplikaci Maps.

Přestože máme přístupné obrázky ve vysokém rozlišení a s 3D pohledem na Apple Park, jde o půl roku staré snímky. Můžete se podívat na fotografie, kde ještě nezačala úprava okolního terénu, solární panely stále nejsou nainstalovány a kolem čekají balíky s vybavením do interiéru. Nicméně se na mapách objevila i nová položka POI (point of interest), což znamená, že lokace oživla – už zde najdete obydlené a civilizované místo na zemi.

 

V následujících šesti měsících se do nového sídla postupně přestěhuje přibližně 12 až 14 tisíc zaměstnanců. Během procesu se pochopitelně nezastaví postup vývoje. I když už byla samotná budova Apple Parku dokončena, stavbaři potřebují ještě nějaký čas na dokončení práce na přilehlých prostorech, aby v kampusu byla i nějaká ta zeleň. Z území bylo odebráno celých 465 tisíc metrů čtverečních betonu, který bude nahrazen trávou.

Hlediště pojmenované po Stevu Jobsovi už čeká na Tima Cooka a jeho parťáky, aby přestoupili a představili nám pár nových iPadů. Podle dosavadních zpráv je však nepravděpodobné, že by se keynote konala již na tomto místě, pokud se tedy nějaký jarní event vůbec uskuteční.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!