imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple Park se pomalu rozsvěcí


Finální fáze konstrukce nového sídla Applu se rychle blíží k cíli. Březnové video z drona nám ukazuje kanceláře vybavené nábytkem a dokončování garáží.

Omlouváme se za to, že jsme minuli nejnovější video z Apple Campusu 2 (tedy spíše už podle oficiálního názvu Apple Parku). Ale myslíme, že je lepší pozdě než vůbec. Možná pro někoho delší čekání může být i dobré, jelikož pokrok na stavbě je skutečně ohromný. V posledním videu už vidíme, jak vše nakonec bude vypadat – samotná centrála, obklopující park, ulice či parkovací prostory. Bohužel Steve Jobs Theater je daleko od dokončení, i když třeba garáže už jsou kompletně hotovy. Je to škoda, jde o jednu ze zásadních částí budovy. Apple v prostorách, kde může být až tisíc diváků, bude v budoucnosti představovat všechny své nové produkty. Snad bude Steve Jobs Theater dokončeno co nejdřív.

Na první pohled už je hotovo vše – jak vnitřní, tak venkovní část budovy. Můžete vidět rozsvícené kanceláře, oddělení pro vývojáře i místnosti na meetingy. Kouzlo nad hlavami zaměstnanců však ještě na úplné dokončení čeká, solární panely jsou hotovy z 80 %. Celkově už toho zbývá do posledního úderu kladívkem jen skutečně málo. V areálu už vidíme jen několik náklaďáků a stavebních nástrojů; naplněné prostory na odpad ze stavby zmizely; ze záběrů už mizí i jednotlivé jeřáby.

Výstavba vnitřního „dvorku“ je od dokončení asi nejdále; úprava okolního prostředí si vyžádá ještě pár nerušených měsíců. Stromky pěstované v okolí byly však již na vnějším perimetru vysázeny a tvoří příjemné prostředí. Když se člověk na záběry dívá, může se mu jednoduše stát, že ho krásné okolí vytvořené v Apple Parku prostě uchvátí.

Zdroj: Apple Insider

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!