imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

apple conference

Apple stanovil datum konference pro čtvrté fiskální čtvrtletí


Po relativně úspěšném třetím fiskálním čtvrtletí přichází čtvrté a poslední před obdobím Vánoc. Analytikové se nemohou dočkat a i v tomto čtvrtletí očekávají výborné výsledky.

Apple 2. listopadu zveřejnil, jeden den před vydáním iPhonu X, že se o letošní výsledky čtvrtého fiskálního čtvrtletí (Q4) podělí v rámci konferenčního hovoru. V případě Applu znamená čtvrté fiskální čtvrtletí období mezi 1. červencem a 1. říjnem, po kterém následuje měsíc analyzování dat a jejich následná publikace. Jako vždy se vrchní představitelé Applu sejdou v Cupertinu ve 14.00 tamního času, tedy 23.00 SEČ. V rámci konferenčního hovoru budou zodpovídat i na dotazy novinářů.

tim cook

Analytikové očekávají opravdu pozitivní výsledky se speciální pozorností na úžasný výkon Apple Watch za předchozí čtvrtletí a vyřešením potíží při výrobě AirPods. Prodeje Apple Watch Series 3, iPhonu 8 a Apple TV 4K se sice vlezou do Q4, nicméně vánoční prodeje se projeví až v reportu za první kvartál následujícího fiskálního roku. Stejně jako před tím budete moci prezentaci výsledků sledovat živě na stránkách Applu. Samozřejmě se o nich dočtete i zde na iMagazinu.

Zdroj: Apple

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!