imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

apple conference

Apple stanovil datum konference pro čtvrté fiskální čtvrtletí


Po relativně úspěšném třetím fiskálním čtvrtletí přichází čtvrté a poslední před obdobím Vánoc. Analytikové se nemohou dočkat a i v tomto čtvrtletí očekávají výborné výsledky.

Apple 2. listopadu zveřejnil, jeden den před vydáním iPhonu X, že se o letošní výsledky čtvrtého fiskálního čtvrtletí (Q4) podělí v rámci konferenčního hovoru. V případě Applu znamená čtvrté fiskální čtvrtletí období mezi 1. červencem a 1. říjnem, po kterém následuje měsíc analyzování dat a jejich následná publikace. Jako vždy se vrchní představitelé Applu sejdou v Cupertinu ve 14.00 tamního času, tedy 23.00 SEČ. V rámci konferenčního hovoru budou zodpovídat i na dotazy novinářů.

tim cook

Analytikové očekávají opravdu pozitivní výsledky se speciální pozorností na úžasný výkon Apple Watch za předchozí čtvrtletí a vyřešením potíží při výrobě AirPods. Prodeje Apple Watch Series 3, iPhonu 8 a Apple TV 4K se sice vlezou do Q4, nicméně vánoční prodeje se projeví až v reportu za první kvartál následujícího fiskálního roku. Stejně jako před tím budete moci prezentaci výsledků sledovat živě na stránkách Applu. Samozřejmě se o nich dočtete i zde na iMagazinu.

Zdroj: Apple

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!