imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple Store se otevře i v největším obchodním centru na světě


Apple plánuje otevřít svůj již třetí obchod ve Spojených arabských emirátech. Angela Ahrendtsová je toho názoru, že je firma připravena otevřít Apple Store na nejrušnějším místě Dubaje.

Nepřekvapuje nás, že najdeme Apple Store na každém větším místě na světě a tam, kde to má smysl, míří i do nejpopulárnějších obchodních center. Zde pak cílí na sofistikovanější zákazníky. Přestože se pro našince mohou zdát ceny produktů Applu vysoké, v Dubaji jsou zařízení vystavovaná v Apple Storech spíše na spodní hraně cenové škály. Je ale pravda, že v některých bohatých částech světa pak Apple Store přesto sahá po unikátních obchodech, kde nabízí něco trochu jiného – třeba jako ve specializovaných obchodech určených pro Apple Watch.

01_apple_store_opening_in_the_dubai_mall

Dalším cílem, kam směřují zraky společnosti, je Dubai Mall. Apple tady jen těžko šlápne vedle, protože jde o nejnavštěvovanější obchoďák na světě – v roce 2011 jej navštívilo 54 milionů zákazníků. Najdeme zde kolem 1200 obchodů, Apple má nyní jeden z nich. Najít zde ucházející místo je však složité, i kdyby šlo o průměrný Apple Store; ani si nedokážeme představit, jak složité musí být v podobném centru najít ideální prostory.

Připravujeme k otevření náš nejnovější obchod ve Spojených arabských emirátech oslavou místních umělců a podnikatelů. Těšíme se na Apple Dubai Mall!

Datum otevření není stanoveno, jelikož je obchod zatím ve fázi příprav, seznam Apple Storů se však na apple.com dočkal aktualizace. V dnešní době má Dubai Mall a přilehlé okolí návštěvnost kolem 92 milionů lidí ročně, firma tak plánuje mít obchod otevřený sedm dní v týdnu. Už nyní se rozjela reklamní kampaň na velkou událost se sloganem „Creativity. Connected.“

02_apple_store_opening_in_the_dubai_mall

Když jsme u plánovaného otevření Apple Storu v Chicagu psali, že bude úžasný, u dnešní zprávy bychom úžasnost museli hned několikrát vynásobit, a pak bychom se možná přiblížili podobě dubajského obchodu. Apple Story se navíc objevují jako houby po dešti, nedávno byl další otevřen v Miami.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!