imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Timothy D. Twerdahl u apple tv

Apple TV je v rukou toho nejpovolanějšího


Službě Apple TV se dostalo nového vedoucího manažera. Applu se podařilo nalákat vedoucího pracovníka od konkurence, ve které se mu podařilo dokázat, že je muž na svém místě. Apple TV se tak může těšit na opravdu zářnou budoucnost.

Novinky si nejdříve všimli na Bloomberg: na vysoko postavenou pozici značky Apple TV byl najat nový vedoucí pracovník Timothy D. Twerdahl. Ten se tak s okamžitou platností stává viceprezidentem. Před tím pracoval pro Amazon na podobné službě s názvem Amazon Fire TV a před tím dělal prezidenta pro Netflix a Roku. Přijmutí je nyní oficiální: Apple pro Bloomberg potvrdil, že Twerdahl se ke společnosti připojil začátkem měsíce.

Pro oddělení HR přitom nešlo o nic snadného, protože kvůli tomu museli přemístit několik lidí, jelikož Twerdahl měl převzít pozici zabranou předchozím viceprezidentem Petem Distadem. Ten bude prozatím pracovat se senior viceprezidentem pro Internetový software a služby Eddy Cuem. Sám Twerdahl se bude zodpovídat viceprezidentovi Gregu Joswiakovi.

Timothy D. Twerdahl u apple tv

Jaké změny tento nábor u služby zavede, se teprve ukáže, ačkoliv fakt, že byl Twerdahl najat po několika indiciích naznačujících radikální změny platformy mluví za vše.

Tim Cook zmíněné věci potvrdil v diskuzi po zveřejnění výsledků prvního kvartálu. Podle CEO je Apple TV (a Apple Music) teprve v prvním stádiu svého vývoje, a proto se tomuto projektu velice pečlivě věnují. Ačkoliv žádné detaily prozrazeny nebyly, z jeho slov je takřka jasné, že se v Cupertinu chystá něco obrovského.

Timothy D. Twerdahl u apple tv

Skvělým krokem kupředu by byl vlastní originální obsah společnosti. To sice Eddy Cue v dřívějším rozhovoru popřel, když se ale podíváme na slova Cooka, vypadá tato možnost více než reálně. Jak tvrdí CEO, u Apple Music teprve zkoušejí, jaké to je tvořit vlastní obsah, a přemýšlí nad možnými cestami, jak celý tento koncept pojmout. Apple TV by bylo úžasnou příležitostí, jak tyto ambice přinést k životu…

Zdroj: 9to5mac 1 a 2

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!