imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

jak fotit na iphonu

Apple vás naučí, jak fotit selfie


Apple nedávno aktualizoval svou stránku o iPhonu 7 a ukázal nám několik videí o tom, jak se svým telefon zachytit ty nejlepší fotografie. Nyní se nám z této mini série dostala další řada.

Na stránku Applu o iPhonu 7 byla k již existujícím dvaceti a něco videím nahrána další čtyři. Ta se všechna soustředí na specifické funkci fotoaparátu. Krok za krokem vás provedou nejlepším nastavením pro různá témata, objekty a situace.

jak fotit na iphonu

Některé z funkcí se týkají pouze iPhonu, nicméně jde většinou o všeobecné rady, jako například vyhledání nejlepšího světla. Proto úplně nechápeme, pro koho byla tato videa vytvořena. Většina z nich je až moc základních, ukážeme si to na příkladu. Takto byste podle Applu měli fotit selfie: spusťte aplikaci Camera, přepněte na přední fotoaparát a zmáčknete tlačítko. Je možné, že existuje velká skupina starších lidí, kteří nikdy v životě chytrý telefon v ruce nedrželi a od svých vnoučat nedávno dostali iPhone 7 Plus, to je ale nepravděpodobné.

A poukázat musíme ještě na jednu věc: ten chytrolín z Applu, který se rozhodl tato videa natočit v módu portrét, shoří v pekle pro filmové amatéry. Jako kdyby syndrom vertikálního videa nebyl až moc…

Nově nahraná videa se zaměřují na funkci zoom, jak fotit horizont a jak aplikovat černobílé filtry nebo zachytávat „intimní chvíle“ (každý, ať si pod tím představí, co se mu líbí). Manažer sociálního marketingu pro tuto kampaň musí být placen od hodiny, jelikož na YouTube byla do této doby nahrána pouze dvě videa. Zbytek můžete zhlédnout na stránkách Applu.

 

Zdroj: Macrumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!