imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

itunes 12.6.3

Apple vydal potají iTunes s integrovaným App Storem


Spoustu lidí zklamalo odebrání vyzváněcích melodií a iOS App Storu z iTunes ve verzi 12.7. Ovšem i když je jednoduchost vždy vítána, Apple vydal v tichosti novou verzi iTunes, ve které jsou tyto možnosti opět dostupné.

Apple vydal verzi iTunes 12.6.3, do které vrátil sekce iOS App Store a Ringtone, o kterých jsme si mysleli, že jsou navždy pryč. Společnost se tak prý rozhodla z důvodu, že „někteří obchodní partneři mohou stále iTunes potřebovat k instalování aplikací“. Naštěstí není tato verze dostupná pouze pro „některé obchodní partnery“, ale také pro všechny ostatní uživatele včetně Macu a PC.

Tuto verzi můžete nainstalovat i v případě, že již máte staženou novou verzi iTunes. Dostupná je pro Mac, PC 32 bitů a PC 64 bitů. Po instalaci budete moci opět instalovat přes iTunes aplikace a tato verze vás nebude pobízet k instalaci té nové.

itunes 12.6.3

Většina lidí bude ovšem nucena si po reinstalaci předělat svou knihovnu. Toho docílíte spuštěním aplikace a zmáčknutím klávesy Option / Alt a výběrem „Create Library“. Poté si nový adresář pojmenujte (název by se měl lišit od toho původního) a přesuňte do něj své soubory pomocí možnosti „Add to Library“.

Speciální verze iTunes podporuje i nové iPhony 8, 8 Plus a X. Jak dlouho bude Apple verzi 12.6.3 podporovat, není známo. Technickou podporu byste ovšem čekali marně. Pokud vám každopádně zmíněné funkce chyběly, máte šanci se k nim vrátit.

itunes 12.6.3

Pokud o instalaci přemýšlíte pouze kvůli vyzváněcím melodiím, nestojí to za to, jelikož se k nim dostanete i jinak. A pokud byste se iTunes nejraději vyhnuli úplně, doporučujeme vynikající alternativu v podobě Waltr2. Díky této aplikaci můžete snadno přenášet soubory mezi svým laptopem a telefonem a díky zabudovanému konvertoru se nemusíte strachovat ani o jejich formát.

iTunes 12.6.3 můžete stáhnout zde.

Zdroj: Macrumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!