imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

aplikace

Apple vydal seznam nejlepších aplikací a her roku 2017


Jako vždy vytvořil Apple s blížícím se koncem roku seznam nejoblíbenějších aplikací a her. Pojďme se na něj podívat.

Jediným rozdílem je, že seznamy letos naleznete v sekci „Today“. První karta zahrnuje největší čtyři trendy roku. Jmenovitě se jedná o rozšířenou realitu, PvP hry, dbalost a umění.

aplikace

AR hrám a aplikacím se věnujeme pravidelně. Zde se bez překvapení stal největším hitem ARKit od Applu. Nejlepšími aplikacemi této kategorie jsou FishingGO, IKEA Place, magicplan a Sky Guide AR.

Hry a aplikace roku byly propagovány samostatně v kategoriích iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a Apple TV.

Nejdříve ta špatná zpráva: na Evropu se v kategoriích Apple Watch a Apple TV nedostalo a tak byste v nich v našich končinách hledali hru roku marně. Na druhou stranu v ostatních kategoriích zabodovaly opravdové skvosty.

iPad aplikace roku: Affinity Photo

aplikace

Tato aplikace je vůbec první profesionální aplikací na editaci fotografií optimalizovanou pro iPad od oceňovaných vývojářů. Ti slibují rychlé a přesné použití díky frameworku Metal se stejnými funkcemi jako na stolní verzi.

iPhone aplikace roku: Enlight Videoleap

aplikace

Na svém telefonu můžete snadno vytvořit i kreativní video. Důkazem budiž aplikace Enlight Videoleap, která nabízí vrcholové funkce pro začátečníky i profesionály.

Mac aplikace roku: Aurora HDR 2018

aplikace

Nejprodávanější HDR foto editor pro Mac nabízí komplexní HDR řešení pro každého. O HDR jsme se nedávno bavili i zde na iMagazinu.

iPad hra roku: Hidden Folks

aplikace

Geniální hra, která oproti zažitému standardu nabízí úplně novou zkušenost. Připravte se na 17 černobílých, ručně kreslených úrovní různých velikostí, ve kterých se budete muset soustředit na ty nejmenší detaily.

iPhone hra roku: Splitter Critters

aplikace

Tato hra vyhrála letošní Apple Design Award a nyní si tak připisuje další úspěch. Díky kreativní hratelnosti, složitým úkolům a úžasnému hudebnímu doprovodu si ji zamiloval nejeden uživatel.

Mac hra roku: The Witness

aplikace

Tato hra nabízí přes 500 rébusů a skvělou grafiku. Probudíte se na ostrově a kousek po kousku skládáte váš příběh.

Všechny seznamy a podrobnosti naleznete na stránkách Applu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.