imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

apple fitness výzva

Apple zavedl ve společnosti každodenní cvičení


Samozřejmě dobrovolně. Společnost zavedla letos v únoru pro své zaměstnance výzvu pod hashtagem #CloseTheRings: ti, kdo ji úspěšně dokončili, se mohli těšit na odměnu.

Apple podle všeho opravdu věří ve schopnost Apple Watch motivovat ke cvičení. Jedna věc je motivovat ke cvičení zákazníky, zejména když prodejce sám Apple Watch nosí, jelikož cílem je přesvědčit o jejich užitečnosti, ovšem druhou věcí je k tomu samému motivovat i své zaměstnance.

Ne že by zaměstnanci Applu neměli spoustu možností pro sport. Dle všeho totiž všechny kampusy nabízí spoustu sportovního vyžití. Pokud se podíváte na pracovní podmínky ve společnosti, možná vás překvapí ohromné tělocvičny s celou řadou posilovacích strojů, které mohou zaměstnanci využívat kdykoliv se jim zachce. Komu by se ale chtělo posilovat po dlouhém a vyčerpávajícím dnu v práci? Zřejmě nikomu. Proto Apple zavedl fitness výzvu pod názvem #CloseTheRings.

apple fitness výzva

Úkol byl prostý: zaměstnanci museli každý den po dobu jednoho měsíce uzavřít všechny kruhy pro aktivitu na svých Apple Watch. Ti, kterým se to podařilo, obdrželi odznak a tričko. Odznak byl podobného designu jako ten při splnění kruhů na hodinkách a v závislosti na výkonu byl vyroben ze zlata, stříbra, nebo bronzu. I tričko má jednoduchý design, zepředu jsou vyobrazeny uzavřené kruhy z Apple Watch a na zádech je text: „Close the Rings Challenge 1.0“.

S odznáčky byl přibalen i motivační citát:

Vítej v kruhu vítězů.

Dokázal jsi to. Splnil jsi Close the Rings výzvu a tento odznak je toho důkazem. Nos ho, ukazuj ho nebo si ho nalep na svou ledničku. Nechť je připomenutím toho, že ačkoliv je výzva u konce, Tvůj zdravější životní styl teprve začíná.

apple fitness výzva

Ačkoliv byla tato výzva pouze pro zaměstnance, Apple obvykle pořádá nějaké extra úkoly pro veřejnost během svátků, za jejichž splnění můžete také získat speciální odznak. Rada na závěr: pokud opravdu chcete tričko s motivem Kapitána Ameriky Apple Watch kruhů, můžete si ho nechat levně udělat v nějakém obchodě. Ani kvůli němu nemusíte cvičit.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!