imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

beoplay jarní edice

B&O PLAY nově v jarních barvách


Jaro je opravdu tu a s ním i nové jarní barvy pro oblíbené produkty B&O PLAY.

B&O PLAY vydali novou kolekci na jaro/léto a v ní naleznete několik extravagantních, ale stále elegantních barev. Dánská společnost módě rozumí, proto byla barevná paleta uzpůsobena aktuálním trendům oblečení a vlastním kvalitním materiálům použitých u jejich výrobků. Nových barev se dostalo následujícím produktům:

Sluchátka Beoplay H4

Úžasný zvuk a ohromující design jsou charakteristickými vlastnostmi nejkvalitnějších B&O PLAY sluchátek za tu nejlepší cenu. V minulosti jsme H4 otestovali, v té době byla jedinou dostupnou barvou Charcoal Grey. Nyní přichází barvy dvě nové: Sand Grey a Tangerine Grey – v druhé jmenované verzi vypadají už tak krásné H4 ještě lépe. Pokud se vám líbí neobyčejné barvy, rozhodně zbystřete.

beoplay jarní edice

Špunty Beoplay H5

I tento produkt nabízí skvělý design, stejně jako nádherný hudební doprovod. Bezdrátové provedení je pohodlné i na celý den nošení, a pokud se vám sluchátka vybijí, můžete je snadno nabít pomocí nabíječky podobné té u Apple Watch. Tyto kusy na barevná provedení nestrádaly, nicméně nyní jsou vedle Black, Moss Green a Dusty Rose dostupná také v provedení Charcoal Sand.

beoplay jarní edice

Přenosný reproduktor Beoplay A1

A1 je jeden z nejkrásnějších, ne-li ten vůbec nejkrásnější Bluetooth reproduktor vůbec. Je opravdu úžasné, jak krásné mohou přenosné reproduktory být. Konstrukce odolná proti vodě a 24 hodin hrací doby jsou pouze třešničkou na dortu, jeho opravdová síla je v kvalitě zvuku. Ačkoliv je A1 malý, vždy dokáže lidi překvapit svým poctivým výkonem, hlubokými basy a 360° zvukovým přenosem. Pokud jste ho neviděli na vlastní oči, rozhodně to napravte. Nyní je k dostání v suprových barvách Tangerine Red, Sand Stone nebo Charcoal Sand, včetně původní Black, Natural, Moss Green a Deep Red.

beoplay jarní edice

Přenosný Bluetooth reproduktor Beoplay A2 Active

A konečně tu máme A2 Active odolný proti prachu a vodě, kterému se samozřejmě také dostalo pár nových barev. Vysoce kvalitní reproduktor vás  uchvátí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zvuk je vytvářen pomocí technologie True360, která slibuje hrací dobu 24 hodin a 360° zvuk. Pokud se vám zamlouvá, určitě si přečtěte náš test a poté vám bude zbývat se jen rozmyslet, zda ho chcete ve Stone Grey, Natural, nebo nejnovější Charcoal Sand.

beoplay jarní edice
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!