beoplay jarní edice

B&O PLAY nově v jarních barvách

#Novinky
2017. 03. 16.

Jaro je opravdu tu a s ním i nové jarní barvy pro oblíbené produkty B&O PLAY.

B&O PLAY vydali novou kolekci na jaro/léto a v ní naleznete několik extravagantních, ale stále elegantních barev. Dánská společnost módě rozumí, proto byla barevná paleta uzpůsobena aktuálním trendům oblečení a vlastním kvalitním materiálům použitých u jejich výrobků. Nových barev se dostalo následujícím produktům:

Sluchátka Beoplay H4

Úžasný zvuk a ohromující design jsou charakteristickými vlastnostmi nejkvalitnějších B&O PLAY sluchátek za tu nejlepší cenu. V minulosti jsme H4 otestovali, v té době byla jedinou dostupnou barvou Charcoal Grey. Nyní přichází barvy dvě nové: Sand Grey a Tangerine Grey – v druhé jmenované verzi vypadají už tak krásné H4 ještě lépe. Pokud se vám líbí neobyčejné barvy, rozhodně zbystřete.

beoplay jarní edice

Špunty Beoplay H5

I tento produkt nabízí skvělý design, stejně jako nádherný hudební doprovod. Bezdrátové provedení je pohodlné i na celý den nošení, a pokud se vám sluchátka vybijí, můžete je snadno nabít pomocí nabíječky podobné té u Apple Watch. Tyto kusy na barevná provedení nestrádaly, nicméně nyní jsou vedle Black, Moss Green a Dusty Rose dostupná také v provedení Charcoal Sand.

beoplay jarní edice

Přenosný reproduktor Beoplay A1

A1 je jeden z nejkrásnějších, ne-li ten vůbec nejkrásnější Bluetooth reproduktor vůbec. Je opravdu úžasné, jak krásné mohou přenosné reproduktory být. Konstrukce odolná proti vodě a 24 hodin hrací doby jsou pouze třešničkou na dortu, jeho opravdová síla je v kvalitě zvuku. Ačkoliv je A1 malý, vždy dokáže lidi překvapit svým poctivým výkonem, hlubokými basy a 360° zvukovým přenosem. Pokud jste ho neviděli na vlastní oči, rozhodně to napravte. Nyní je k dostání v suprových barvách Tangerine Red, Sand Stone nebo Charcoal Sand, včetně původní Black, Natural, Moss Green a Deep Red.

beoplay jarní edice

Přenosný Bluetooth reproduktor Beoplay A2 Active

A konečně tu máme A2 Active odolný proti prachu a vodě, kterému se samozřejmě také dostalo pár nových barev. Vysoce kvalitní reproduktor vás  uchvátí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zvuk je vytvářen pomocí technologie True360, která slibuje hrací dobu 24 hodin a 360° zvuk. Pokud se vám zamlouvá, určitě si přečtěte náš test a poté vám bude zbývat se jen rozmyslet, zda ho chcete ve Stone Grey, Natural, nebo nejnovější Charcoal Sand.

beoplay jarní edice
Přidejte komentář