imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

Chytrý osobní asistent 24me


Označení „mobilní telefon“ už je trochu přežité, přeci jen naše zařízení denně zvládají řadu jiných věcí. Například spravovat naše aktivity, tvořit nové události a dělat si poznámky. Stačí mít jen odpovídající aplikaci.

App Store je plný aplikací, které vám pomohou s každodenní agendou. Mezi nimi je i řada velice kvalitních, kam patří i 24me Smart Personal Assistant. Aplikace je dostupná jak pro iPhone, tak pro iPad a Apple Watch. Umí využívat Shortcuts, což je nová forma provázání iOS a Siri.

S pomocí oceňované aplikace dokážete zvýšit svou kreativitu, pomáhat vám budou intuitivně tvořené seznamy úkolů, událostí, upozornění, poznámky a řada dalších věcí.

Aplikace je dostupná jak v režimu na výšku, tak na šířku. Vyvedena je v minimalistickém uživatelském rozhraní, jež vám ještě ulehčí orientaci v denních, týdenních a měsíčních náhledech. Uživatel navíc dostává informace o místě další schůzky a odhadované době, za jakou se tam dostane. Díky chytrým notifikacím dostanete zprávu, kdy byste měli vzhledem k současné dopravní situaci vyrazit. Neobávejte se tak, že někam dorazíte pozdě.

24me Smart Personal Assistant vás upozorní i na nadcházející narozeniny, výročí a prázdniny. Nebudete se muset trápit s jejich pamatováním.

K těmto funkcím navíc můžete spouštět konferenční hovory a vytvářet události nebo upozornění pomocí hlasových příkazů. 24me využívá i widgetů.

Aplikace podporuje iPhone, iPad i Apple Watch, neminete tak žádnou nadcházející událost. Můžete ji stahovat z iOS App Storu zdarma, kde odstartujete svou sedmidenní zkušební verzi. Roční předplatné stojí jen 419 Kč, nyní navíc s 50% slevou.

Jestliže máte rádi kvalitní aplikace, dejte 24me šanci. Používáte v současnosti něco podobného? Neváhejte a podělte se o své zkušenosti v komentářích!

Stahujte 24me Smart Personal Assistant z App Storu (iPhone, iPad, Apple Watch – bezplatné, obsahuje mikrotransakce)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.