imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

iphone 8 sim karta

Další detaily ohledně konečného vzhledu iPhonu 8


Po včerejším schématu ukrytém v kódu HomePod vám přinášíme další informace o finálním vzhledu iPhonu 8. Tentokrát unikl způsob vložení SIM karty, pokud to tedy již dávno nebylo všem jasné.

Na portále Weibo se objevil obrázek (viz níže) způsobu zasunutí SIM karty do telefonu. Ilustrace má přitom úplně stejný styl, jako ta obsažená v balení iPhonu 7. Pokud jde o reálný návod, znamená to dvě věci: Apple tvrdě pracuje na balení nového iPhonu a fotografie obsahu balení unikly letos dříve, než je obvyklé.

iphone 8 sim karta

Nicméně nějaké věci jsou opět o něco jistější. Ačkoliv nám včerejší obrázek prozradil konečný vzhled přední strany telefonu, nedozvěděli jsme se z něj rozložení tlačítek. Na této fotografii si ale nelze nevšimnou zamykacího tlačítka, které výrazně narostlo. Otázkou tedy může být, proč ho Apple udělal tak velké. To se s určitostí zřejmě dozvíme až na samotné Keynote.

iphone 8 sim karta

Zajímavá je také jediná tečka na místě přední kamery vedle sluchátka. To se může přitom jevit poněkud zvláštně, pokud vezmeme v potaz nedávno uniknuté informace o funkci rozpoznávání obličejů. Navíc veškerá dosavadní vyobrazení nového telefonu měla vždy dvojitou kameru. Předpokládat tak můžeme několik scénářů: Applu se podařilo integrovat magickou technologii do jediné kamery; Apple novou biometrickou identifikaci přeci jen používat nebude; obrázek prostě není pravý.

Zdroj: 9to5mac

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!