imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Další důvod, proč milovat Apple


Apple není jen o tom, aby plnil přání svých zákazníků. Když si stanový princip, drží se ho zuby nehty. Třeba u iPhonu je cílem, že jej zvládne ovládat každý – i když je třeba handicapovaný.

Na YouTube Apple bylo nahráno sedm nových „reklam“. V uvozovkách proto, že nejde ani zdaleka o standardní upoutávky produktů, propagované funkce totiž osloví jen zhruba jedno procento všech uživatelů firmy.

Je nám jasné, že jde do jisté míry i o marketingový tah, stejně jako třeba některá z vtipných videí. Nicméně nám tyto reklamy skutečně něco dávají, člověk se může krátce podívat na živo někoho, kdo nebyl v životě tak šťastný. Vy si takovou zkušenost nikdy nemusíte ani zažít, pro velkou řadu lidí jde však o každodenní chléb. Nám se pak může stávat, že na ně zapomínáme, jelikož je potkáváme tak málo. Současná společnost se víc dívá na na bio, zdravý životní styl a perfektní život.

01_another_reason_to_love_apple

To je důvod, proč jsou následující reklamy Applu tak důležité. Ukazují, že jsou na světě handicapovaní lidé, kteří by jen chtěli prožívat normální život jako my, kteří jsme měli v životě více štěstí. Navzdory všem nepříjemnostem ale může mít každý parádní život. Jestli k němu potom pomůže třeba i iPhone, Apple nabízí cestu, jelikož na své funkce pro Usnadnění velice dbá.

Všech sedm spotů je určeno lidem s různými handicapy. To je důvod, proč se reklamy tolik dostanou pod kůži. Žádná z nich není stejná. Vedoucí pěveckého sboru s poruchou sluchu; metalový zpěvák, bubeník a PR zástupce se zrakovým postižením a invalidní CEO technologické konzultační společnosti. Všichni mají něco společného: díky funkcím Usnadnění u iPhonu jim telefon pomáhá k dosažení cílů.

Rozhodně stojí videa zhlédnout, i když byste třeba neviděli všechna. Jsou do jisté míry i edukativní.

Zdroj: Macrumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!