imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Další hra od Nintenda pro iOS


Japonská firma je rozjetá a přináší nám po prosincovém vydání Mario Run další kousek. Na konci minulého roku Nintendo slíbilo hned pětici her do letošního března a Fire Emblem by měl dorazit jako třetí zástupce v únoru.

Mario Run se během velice krátké doby dočkal obrovského množství stažení. Není divu, všichni se na hru těšili od 7. září, kdy bylo její vydání odhaleno. Je to alespoň něco vedle faktu, že mnoho hráčů mělo za to, že by hra za 10 eur měla nabídnout mnohem víc, ani akcionáři nebyli výsledkem příliš nadšeni. Díky počtu stažení se sice firma dočkala velkého finančního příjmu z jednorázových desetieurových plateb, ale na další přísun peněz se vzhledem k absenci dalších mikrotransakcí těšit nemohou.

01_another_nintendo_game_for_ios
Série Fire Emblem pokračuje na mobilních zařízeních.

 

Během tohoto období na konci minulého roku Nintendo oznámilo, že her bude celkem pět. Budou pro iPhony a iPady a měly by dorazit do konce března tohoto roku. Něco podobného oznámilo i Sony. Nintendo pak ale udělalo krok zpět a změnilo své vyjádření na celkově čtyři hry. Jako třetí v pořadí po Mario Run a Miitomo přijdou Fire Emblem Heroes, vydání je plánované na 1. února. Čtvrtou hrou by pravděpodobně mohla být Animal Crossing. Předregistrace se rozjela už i na Google Play, uživatelé Androidu tak o nic nepřijdou, Nintendo na ně myslelo také. I když je pravda, že je Mario Run ve stejné fázi, čili se dost možná blíží čas na vydání i této hry pro Android.

Jednou ze zajímavostí je, že vývojem hry Nintendo pověřilo Intelligent Systems. Fire Emblem Heroes bude taktická RPG hra. Není divu, proč zrovna tímto směrem vývojáři vyrazili, podle čísel miluje podobné hry snad úplně každý. Super je také fakt, že byla hra kompletně předesignována z původních ručně malovaných materiálů, takže i když jste do univerza nezavítali už dlouhou dobu, jistě bude hra stát alespoň za nahlédnutí. Stejně jako u Mario Run bude hra optimalizovaná pro hru na výšku pomocí několika málo tlačítek.

Vývojáři zatím nepředstavili hardwarové a softwarové nároky, ale je hodně pravděpodobné, že bude vše kompatibilní s iOS 10. Než bude hra vydána, můžete v anketě od vývojářů hlasovat o tom, který z hrdinů nebo legend by se měl do hry dostat jako extra postava.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!