imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Den v životě beachvolejbalistek Kolocové & Kvapilové


Hodně z vás si určitě někdy šlo jen tak s kamarády po práci zahrát beachvolejbal. Jaké to ale je být na písku denně? Jak vypadá takový normální den v kůži beachvolejbalistek Kristýny Hoidarové Kolocové a Michaly Kvapilové?

8:00 Budíček.

Apple watch na nočním stolku hlásí, že už je čas vstávat,  pak následuje ranní hygiena. Ke snídani si dáme vločky s bílým  jogurtem a čerstvým ovocem, připravíme věci a odjíždíme na trénink.

10:00 Ranní trénink. Posilovna.

Začínáme delším rozcvičením, abychom se po ránu pořádně probraly a nenatáhly si nějaký sval. V posilovně často používáme náš IPhone 6s. Děláme hodně komplexních cvičení a ne vždy je člověk schopen ohlídat, zda dělá všechno správně technicky. Proto se u těchto cviků někdy natáčíme, abychom se mohly hned potom podívat, jak cvik vypadá v našem provedení.

image1
12:00 Oběd.

U oběda často probíráme nejrůznější věci, od těch čistě volejbalových, jako je technika toho a onoho úderu, až po věci jako shánění letenek na turnaje, prohlížení statistiky a videí anebo i vymýšlíme, co zrovna budeme sdílet na našich sociálních sítích. Přesně na taková posezení je náš 12palcový Macbook Retina jak dělaný.

Má ideální velikost, vejde se s přehledem do každé středně velké kabelky, a má skvělý displej, který vyniká sytými barvami.

14:00 Odpolední beachvolejbalový trénink.

Na tréninku se věnujeme jak individuálně technickým, tak i herním činnostem.

Záleží v jaké fázi sezony se nacházíme. Momentálně máme 14 dní do turnaje, a tak je na tréninku důraz kladen především na herní situace. Trénujeme ve dvou nebo třech týmech.

16:00 Máme hotovo.

Ale ne tak zcela. Po tréninku následuje protažení a nejlépe nějaký druh regenerace. Kristýna často chodí na fyzioterapii, Míša zase ráda chodí do sauny. Hodně času strávíme nejrůznějšími cviky s válečkem nebo míčkem, kterým si samy masírujeme všechny možné svaly na těle.

Pak už následuje jen večeře a příprava na další den. Na soustředěních po večerech občas hrajeme stolní hry nebo si čteme. Ale spánek je základ regenerace, takže sem tam chodíme spát už s Večerníčkem. :)

17192647_1860052544273952_3276367498956190749_o
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!