00_apple_park_videos_for_april_cover

Dubnové video z Apple Parku

#Novinky
2017. 04. 03.

Videa z probíhající výstavby Apple Parku se na internetu objevují s měsíční pravidelností a nejfanatičtější majitelé dronů v okolí se snažili zachytit všechny důležité momenty stavby. Jak můžeme vidět v dubnovém příspěvku, skutečně jim neuniklo snad nic.

Ve videu vás uvítá slunečná scenérie v Cupertinu, od solárních panelů do objektivů lítá jeden odraz slunce za druhým. Jak již bylo vidět v předchozích videích, komplex budov pro výzkum a vývoj je již připraven k otevření, práce se musí provést už jen na okolním prostředí a na přednáškové hale. Vesmírná loď od Applu dostává své konečné tvary a prakticky vše je připraveno k předání.

Zprávy mluví o tom, že by se do nového komplexu měli začít zaměstnanci přesouvat v průběhu dubna. Jedinou věcí, jež stěhování brzdí, jsou všudypřítomné stroje a stavbaři, kteří dělají poslední úpravy. Všechny garáže a podzemní cesty jsou hotovy, stavební odpad zmizel a stavitelé z komplexu budou také pomalu odjíždět. Kancelářský komplex ponese oficiální název Apple Park a bude pracovištěm pro 12 až 14 tisíc zaměstnanců. Přesně tak, jak si jej vysnil Steve Jobs.

Přidejte komentář