imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Dubnové video z Apple Parku


Videa z probíhající výstavby Apple Parku se na internetu objevují s měsíční pravidelností a nejfanatičtější majitelé dronů v okolí se snažili zachytit všechny důležité momenty stavby. Jak můžeme vidět v dubnovém příspěvku, skutečně jim neuniklo snad nic.

Ve videu vás uvítá slunečná scenérie v Cupertinu, od solárních panelů do objektivů lítá jeden odraz slunce za druhým. Jak již bylo vidět v předchozích videích, komplex budov pro výzkum a vývoj je již připraven k otevření, práce se musí provést už jen na okolním prostředí a na přednáškové hale. Vesmírná loď od Applu dostává své konečné tvary a prakticky vše je připraveno k předání.

Zprávy mluví o tom, že by se do nového komplexu měli začít zaměstnanci přesouvat v průběhu dubna. Jedinou věcí, jež stěhování brzdí, jsou všudypřítomné stroje a stavbaři, kteří dělají poslední úpravy. Všechny garáže a podzemní cesty jsou hotovy, stavební odpad zmizel a stavitelé z komplexu budou také pomalu odjíždět. Kancelářský komplex ponese oficiální název Apple Park a bude pracovištěm pro 12 až 14 tisíc zaměstnanců. Přesně tak, jak si jej vysnil Steve Jobs.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!