imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

google calendar pro ipad

Google Calendar nyní dostupný i pro iPad


Pokud používáte kromě svých Apple produktů také Android, nebo na svém iPhonu Google Calendar, máme pro vás dobré zprávy, aplikace Google Calendar byla vydána také pro iPad.

Google nás vůbec nepřekvapil. Dostalo se nám starého, ale dobrého uživatelského prostředí, na které jsme všichni velice dobře zvyklí, a které známe z aplikací pro iPhone i tablety Android. Nicméně aplikace postrádá jednu hlavní funkci, i když je určena pro iPad: neumí totiž Spotlight Search.

google calendar pro ipad

Aplikace má jednoduchý a čistý design, a pokud se vám z nějakého důvodu nelíbí nativní kalendář Applu, nebojte se ji vyzkoušet, ačkoliv nečekejte žádné zázraky. Umí to stejné, jako jakýkoliv jiný kalendář s pár drobnostmi navíc. Google Calendar podporuje widgety, díky kterým například vždy uvidíte nadcházející události a upomínky. I pokud nejste zrovna fanouškem Googlu, může vás tato aplikace stále překvapit. Stáhněte si ji z App Storu a uvidíte sami.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!