imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

pdf safari

iOS 11 tip: jak uložit PDF v Safari


Věděli jste, že si můžete ukládat ze Safari články a webové stránky ve formátu PDF do svého iPhonu? Dnes si představíme jednu z nových funkcí iOS 11.

Zobrazený obsah prohlížeče si můžete chtít uložit v PDF z mnoha důvodů. Safari vám nyní tuto možnost nabízí. Pro uložení zobrazeného obsahu jednoduše klikněte v dolním menu na šipku směřující vzhůru a z možností vyberte „Create PDF.“

pdf safari

Kliknutím na tužku v pravém horním rohu můžete obsah editovat a kliknutím na „Done“ uložit. Šipkou v levém dolním rohu pak můžete vytvořené PDF sdílet na vámi požadovanou platformu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.