imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

airpods

iOS 11 tip: nastavení AirPods


Věděli jste, že si můžete v iOS 11 nastavit chování při dotyku na levé a pravé sluchátko AirPods? Dnes si ukážeme, jak na to.

Vsadili bychom se, že funkci dvojitého poklepání jste u svých AirPods nikdy moc nepoužívali. V iOS 10 jste tím totiž pouze vyvolali Siri a pozastavovali/pokračovali v přehrávání. Kromě toho se samozřejmě přehrávání pozastavilo také vyděláním jednoho sluchátka z ucha.

airpods

V iOS 11 si můžete u každého sluchátka zvlášť nastavit, jakou provede dvojité poklepání akci. Zvolit si můžete přehrání následující, nebo předchozí skladby. Pro nastavení přejděte do Settings a Bluetooth. Připojte své AirPods a tapněte na „i“.

iphone x

Zde si můžete jedno sluchátko nastavit na předchozí skladbu a druhé na následující. Od této chvíle nemusíte pro přeskakování mezi písničkami sahat do kapsy, stačí se jen dotknout sluchátka.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.