imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

iOS 11 tip: Jak spárovat Apple Watch s novým iPhonem


Věděli jste, že jsou Apple Watch v přímém kontaktu s vaším iPhonem? Máme pro vás krátký tip na to, jak se vyhnout problémům, když své chytré hodinky párujete s novým iPhonem.

Titulek může být trochu zavádějící – proč bychom psali o něčem tak jednoduchém, jako je párování Apple Watch? Otevřete balení hodinek, zapnete je a zkontrolujete, že na telefonu máte zapnutou WiFi a Bluetooth. Následně spustíte aplikaci Watch, přečtete skrz kamerku animaci, a je to. Nicméně párování s dalším zařízením může být trochu složitější.

Před několika měsíci jsme psali návod, jak své hodinky přestat párovat, když už jste je prodali. Abyste se tomu vyhnuli, stačí otevřít aplikaci hodinek, kliknout na „Unpair Apple Watch“. Poté už v klidu můžete párovat své zařízení s novým telefonem. Je tu mimochodem možné vypnout i Zámek aktivace.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.