imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

ipad

iPad po ruce se vždy hodí


Pojďme se společně podívat na další nové reklamy Applu. Tentokrát společnost vydala 4 kratší videa, na kterých ukazuje, jak může být iPad užitečný a někdy je dokonce praktičtější než laptop.

Apple zveřejnil 4 15sekundové reklamy s názvy Travel Simply, Organized Notes, Paperless Paperwork a All Your Stuff. Hlavní roli v nich hraje iPad. Ve dvou je to iPad Pro a ve dvou 6. generace modelu, která byla představena letos na jaře.

Myšlenka reklam je standardní. iPad je tak chytré, přenositelné a flexibilní zařízení, že je v některých situacích vhodnější než laptop. Jako příklad je uvedeno cestování, škola, pracoviště, poznámky a volný čas. Samozřejmě Apple občas trochu zveličuje, například plačící dítě v letadle najednou neztichne, ani díky iPadu.

Každopádně můžeme potvrdit, že iPad opravdu je užitečný nástroj. Po představení 6. generace do něj někteří kolegové investovali, ačkoliv před tím iPad nikdy nepoužívali. A na základě našich zkušeností opravdu může v některých situacích laptop nahradit.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.