imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

ipad pro kresby nba týmu warriors

iPad Pro je ve správných rukách uměleckým plátnem


Viděli jsme spoustu kreseb nakreslených pomocí Apple Pencil na iPadu Pro. Tentokrát se můžeme podívat na samotný proces takové tvorby. Rob Zilla nakreslil legendárního basketbalistu Kevina Duranta; výsledek je úchvatný.

Pana Duranta pravděpodobně nemá cena fanouškům basketbalu představovat, ne mnoho lidí ale ví, že tým Golden State Warriors z domovského města Applu prožívá úctyhodnou vítěznou šňůru. V rámci toho požádal Apple Roba Zillu o vytvoření skici hlavní osobnosti týmu na iPadu Pro. Senior vice president internetového softwaru a služeb Eddy Cue je velikým fanouškem týmu, a proto museli skvělé výkony Warriorů nějakým způsobem oslavit.

ipad pro kresby nba týmu warriors

Umělec pro svou kresbu použil Apple Pencil a iOS verzi Adobe Illustratoru. Výtvor byl natolik povedený, že poté nakreslil všechny zbývající hráče včetně trenérů a ze všech vytvořil obrázky gif. Ty byly poté v poločase zobrazeny na hlavní obrazovce během posledního zápasu proti Los Angeles Lakers.

ipad pro kresby nba týmu warriors

Zdroj: Apple

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!