imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

rudý iphone 7 na videu

iPhone 7 RED na videu


Dostalo se nám prvního unboxing videa nového rudého iPhonu 7 ohlášeného teprve včera. Vypadá vážně skvěle!

I když se mluvilo tom, že by Apple mohl představit novou barvu pro model iPhone 7, stále bylo trochu překvapením, že by aktualizovali model iPhonu uprostřed roku. Reakce se přitom různí: jedni novou barvu zbožňují, podle ostatních je spíše pro holky a podle dalších by byla černá přední strana daleko lepší než bílá. S novou barvou ovšem není nic špatného, vypadá stejně dobře, jako ostatní barvy iPhonu.

Známý YouTuber Marques Brownlee dokonce nové zařízení již obdržel a vy můžete vidět rozbalení prvního iPhonu 7 RED na videu. Z něj lze také vidět, jak vypadá zařízení v reálném životě, protože doposud byly k dispozici pouze reklamní fotografie. Podle bloggera nezůstávají na zadní straně žádné otisky prstů a rudá barva vypadá opravdu skvěle. Dodává, že černá přední strana místo bílé by vypadala úžasně a kroužek kolem tlačítka Home v rudé nebo černé barvě by telefonu opravdu slušel. Konec řečí, bude lepší, když se na video podíváte sami.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!