touch bar v novém iphonu

iPhone 8: 5.8” a Touch Bar?

#Novinky
2017. 02. 16.

Kuo předpovídá něco monumentálního: Apple možná předělává nudný senzor Touch ID a na spodní straně telefonu vytváří funkční proužek. Bude mít iPhone Touch Bar a velikost displeje 5.8”?

Čím dál více zvěstí o novém iPhonu se již dá považovat za legitimní informace a jak se blíží datum další keynote, množství těchto informací narůstá. Mezi ně patří například bezdrátové nabíjení, tři různé velikosti a bezrámečkový design; Kuo tvrdí, že větší iPhony budou díky OLED displejům a bezrámečkovému designu zhruba stejně velké, jako dnešní 4.7″ modely.

touch bar v novém iphonu

Momentálně není jasné, k čemu bychom funkční proužek na spodní části telefonu mohli používat. Mohlo by jít o velice podobné řešení jako Touch Bar na MacBoocích Pro, jak designově, tak co do funkčnosti.

Nejzřetelnější změnou iPhonu s OLED bude design displeje spolu s eliminací tlačítka Home a aktuální technologie snímače otisků prstů. Nový iPhone by měl nasadit fyzicky 5.8” OLED panel, nicméně opravdová velikost displeje by měla být okolo 5.15” a zbytek by měl být určen pro funkční oblast (například virtuální tlačítka).

Podle Kua by měl být OLED displej důležitou inovací, se kterou přijde bezdrátové nabíjení, snímač duhovky a díky novému uspořádání také mnohem větší baterie.

Kuovy informace samozřejmě nejsou 100% potvrzené, nicméně vzhledem k uniklým informacím je můžeme považovat víceméně za jisté.

Zdroj: 9to5mac

Přidejte komentář