imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

nový iphone 8

iPhone 8 dostane vertikální dvojitý fotoaparát a Touch ID zabudovaný v displeji


Jak bude další velká věc Applu vypadat a co bude umět je jasnější každým dnem. Byly zveřejněny nové plány a animace a můžeme si být jistí, že další iPhone bude vypadat právě takto.

O iPhonu 8 už je na světě spousta předpokládaných a potvrzených informací (nebo jakkoliv tomu chcete říkat). Minulý týden zahltily internet první obrázky údajného přesného vzhledu nadcházející novinky. A po celém internetu daný koncept uživatele pěkně vytočil: proč by Apple dával Touch ID doprostřed zadní části telefonu? Většina lidí pak o takový telefon neměla zájem.

A nepomohly ani zprávy o problémech s integrací čtečky otisků prstů do displeje telefonu. Sami jsme psali o tom, proč si myslíme, že Touch ID na zadní straně telefonu nebude. Schéma naši domněnku jen potvrzuje a Touch ID zůstane tam, kde je, zabudované do displeje. Podívejte se sami:

nový iphone 8

Benjamin Geskin sdílel tento obrázek na Twitteru. Podle informací z odvětví a svých vlastních zdrojů pak vytvořil zajímavé rendery. V našem případě rendery toho, jak bude vypadat nový iPhone. Zajímavé na nich také je, že se můžeme podívat i dovnitř telefonu, takže můžeme vidět, že majitelé novinky budou mít k dispozici i bezdrátové nabíjení a displej od rámečku k rámečku, o kterém se mluví už rok.

Telefon se prý bude schopen nabíjet dokonce ze vzdálenosti až 5 metrů. Fotoaparát, jak lze vidět na obrázku výše, bude duální a opravdu umístěn vertikálně. Blesk pak bude mezi čočkami a mikrofony na vrchní a spodní části. Zprávy o OLED displeji můžeme brát za potvrzené.

Nějaká další schémata se objevila na stránce Weibo a na nich je pak vidět základní deska a umístění baterie.

nový iphone 8

Tyto obrázky sice stále nejsou 100% jisté a finální produkt se od nich může lišit, nicméně můžeme očekávat 98-99% podobnost.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!