imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

neúspěch iphone 8

Úspěch iPhonu 8 prý nebude moc velký


Celý svět čeká na září a uvedení nového iPhonu. Vždy se ale najde někdo, kdo bude novou vlajkovou loď Applu kritizovat a tvrdit, že nebude tak dobrá, jak všichni očekávají.

Klíčovým slovem je zde „super cycle“. Nejedná se přitom o nic složitého. Jde o modernizaci iPhonu, na kterou všichni čekáme. Nový model, který ohromí úplně každého a vedle kterého budou vypadat ty předchozí zastarale a trapně. Model, na který se budou stát fronty od New Yorku až po Tokio. Přesně, jak to očekáváme v případě iPhonu 8.

neúspěch iphone 8

Ovšem podle analytiků z Barclays bude září plné zklamání, slz a bezesných nocí, protože iPhone 8 nenaplní všechna očekávání. Jejich analýza je založena na potencionálních problémech Applu s bezdrátovým nabíjením, vývojem Touch ID a zpožděným uvedením. Podle nich samotný OLED displej na spuštění super cycle stačit nebude.

V průběhu následujícího roku budou OLED displeje nadále pro investory tím nejdůležitějším vylepšením, které by mohlo obnovit růst trhu, zejména u iPhonu. Samotný OLED displej ovšem nezaručuje zlomovou výhodu, který by přinutila zákazníky nahradit své podobně postavené zařízení. Výdrž baterie se může díky OLED displeji zlepšit, naše průzkumy ale naznačují, že si většina zákazníků žádných rozdílů mezi OLED a LCD ani nevšimne.

neúspěch iphone 8

Pokud se analýza Barclays naplní, zákazníci dají pravděpodobně přednost levnějším iPhonům 7s a 7s Plus, nebo zůstanou u svých stávajících zařízení. To by samozřejmě nijak nepotěšilo investory.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!