imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

Jak nastavit AirPods na Macu


Většina lidí používá sluchátka AirPods s iPhonem, nicméně bychom neměli zapomínat ani na ty uživatele, kteří je využívají se svým Macem. V článku si ukážeme, jak na Macu sluchátka nastavit.

AirPods jsou bez pochyb velice chytré zařízení. Dokáží detekovat, zda je máte zrovna v uších, obě sluchátka mají zabudovaný mikrofon a můžete je tak využívat i pro volání, a dvojitým poklepáním na ně můžete aktivovat různé funkce. A nejkrásnější na tom je, že si lze tyto funkce upravit k obrazu svému.

Nastavení naleznete následovně:

  • otevřete Systémové nastavení,
  • vstupte do menu Bluetooth,
  • ujistěte se, že máte AirPods spárovány se svým Macem,
  • v seznamu připojených zařízení klikněte vedle AirPods na „Možnosti“.

Zde si můžete nastavit reakce na pravé a levé poklepání, aktivovat automatickou detekci nasazení a zvolit, který ze dvou mikrofonu bude využíván.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.