imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Je tu update iOS na verzi 10.3.2


Posledního updatu se iOS dočkal před měsícem a půl, a to na verzi 10.3.1; Apple právě vydal novější verzi systému, jež nese označení 10.3.2. O nových funkcích se více dočtete ve článku popisujícím iOS 10.3.

Právě vydaný update nepřináší žádné zajímavé novinky, jde spíše o opravu některých chyb a vylepšení zabezpečení. Rozhodně stažení aktualizace doporučujeme. Nic zajímavého však nečekejte, jde skutečně jen o opravu problémů, které se objevily ve verzích 10.3 a 10.3.1. Zde je přesný popis aktualizace přímo od Applu:

iOS 10.3.2 obsahuje opravu chyb a zlepšuje zabezpečení vašeho iPhonu a iPadu.

Velikost aktualizace je v porovnání s iOS 10 malá, balíček má kolem 180 MB (v závislosti na typu zařízení). Update můžete nainstalovat klasickým způsobem, a to přes Settings > General > Software update.

Přestože by aktualizace neměla vést k jakékoliv ztrátě dat, doporučujeme si stejně pár minut najít a vytvořit si zálohu iPhonu či iPadu jen pro případ, že by se cokoliv stalo. Kompletní zálohu můžete udělat na svůj prostor v iCloudu nebo na svůj počítač skrz iTunes. Pokud byste chtěli extra jistotu, můžete udělat obojí najednou.

iOS 10.3 je kompatibilní s následujícími zařízeními: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad páté generace, iPad čtvrté generace, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, iPod touch šesté generace.

[Edit: Omlouváme se za nepřesnosti v původní verzi článku a děkujeme za rychlou a věcnou zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytli.]

01_ios_1032_update_released
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!