imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Budoucnost je tady!

Apple představil iPhone X

Je tu update iOS na verzi 10.3.2


Posledního updatu se iOS dočkal před měsícem a půl, a to na verzi 10.3.1; Apple právě vydal novější verzi systému, jež nese označení 10.3.2. O nových funkcích se více dočtete ve článku popisujícím iOS 10.3.

Právě vydaný update nepřináší žádné zajímavé novinky, jde spíše o opravu některých chyb a vylepšení zabezpečení. Rozhodně stažení aktualizace doporučujeme. Nic zajímavého však nečekejte, jde skutečně jen o opravu problémů, které se objevily ve verzích 10.3 a 10.3.1. Zde je přesný popis aktualizace přímo od Applu:

iOS 10.3.2 obsahuje opravu chyb a zlepšuje zabezpečení vašeho iPhonu a iPadu.

Velikost aktualizace je v porovnání s iOS 10 malá, balíček má kolem 180 MB (v závislosti na typu zařízení). Update můžete nainstalovat klasickým způsobem, a to přes Settings > General > Software update.

Přestože by aktualizace neměla vést k jakékoliv ztrátě dat, doporučujeme si stejně pár minut najít a vytvořit si zálohu iPhonu či iPadu jen pro případ, že by se cokoliv stalo. Kompletní zálohu můžete udělat na svůj prostor v iCloudu nebo na svůj počítač skrz iTunes. Pokud byste chtěli extra jistotu, můžete udělat obojí najednou.

iOS 10.3 je kompatibilní s následujícími zařízeními: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad páté generace, iPad čtvrté generace, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, iPod touch šesté generace.

[Edit: Omlouváme se za nepřesnosti v původní verzi článku a děkujeme za rychlou a věcnou zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytli.]

01_ios_1032_update_released
Beoplay
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!