imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

groove spotify

Konec přátelé: Microsoft vzdává další bitvu proti Applu


Historie se opakuje: Microsoft ukončí k 31. prosinci svou službu na streamování hudby pod názvem Groove Music. Předplatitelé služby budou převedeni se všemi svými playlisty na Spotify a uživatelům budou v rámci kompenzace vyplaceny nevyužité poplatky. Ani jste nevěděli, že Microsoft na tomto poli podniká? Chyba není na vaší straně.

Pamatujete si, jak dopadl Zune v porovnání s iPodem a iTunes? A věděli jste, že až do této chvíle provozoval Microsoft službu na streamování hudby? Nicméně jeho Groove Music nebyl nijak moc rozšířený a tak byla tato informace relativně nová i pro nás.

groove music

A zdá se, že Microsoft nedokázal udržet krok se Spotify, Apple Music a dalšími menšími službami jako Tidal, a proto se rozhodl poskytování této služby ukončit. Aktuální uživatelé se mají přesunout na Spotify, které se pyšní 140 miliony aktivními uživateli měsíčně a 60 miliony předplatiteli. Při přesunu obdrží předplatitelé kompenzace ve formě navrácení nevyužitého předplatného a 60denní prémiový balíček na Spotify zdarma. Groove Music jako takový zůstane v pdobě starého dobrého přehrávače hudby na Xboxu a počítačích s Windows 10.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!